2703
2553
عنوان

ساکت بودن اشکالی داره؟؟؟

1028 بازدید | 23 پست

نی نی سایتیا من توی جمع های غریبه نمیتونم خیلی ارتباط بگیرم یا اینکه مثل بقیه حرف بزنم و بحث کنم سر کلاس حس میکنم یخورده خیلی ارومم و توی بحثای بچه ها شرکت نمیکنم؟؟؟بنظرتون این مدلی بودن ایرادی داره؟؟؟راهکارش چیه؟؟!

اره منم اینطوری بودم ولی بد نیست بعصی جاها سکوت لازمه ... یکیو پیدا کن سر زبون داشته باشه با اون بگرد کم کم خجالتت میریزه راحت حرف میزنی 

شیرین ترین توت ها𓆩🥰𓆪پای درخت ها میریزند𓆩🥺𓆪در حالی که ما برای چیدن توت های کال𓆩🙃𓆪چشم به بالاترین نقطه ها میدوزیم𓆩😓𓆪 این دقیقا حکایت ماست...              𓆩😩𓆪 زیادی بودن𓆩🙂𓆪؛ زیادی خوب بودن𓆩😄𓆪؛ زیادی در دسترس بودن 𓆩🤧𓆪 زیادی تحمل کردن𓆩😪𓆪؛ فقط باعث میشه زیادی نادیده گرفته بشی!🩹🙃❤...                               💟💖BLINK_Army💖💟 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

درونگرا هستی حتما.والا من که به این نتیجه رسیدم تو‌جمع اشنا هم ساکت باشم‌ارامشم بیشتره.از سکوت بهترین نتیجه رو‌گرفتم

.مودبانه نظر میدم کسی هم‌بی ادبی کنه یا ببینم جواب بقیه رو بد میده بهش میگم چقدر مودبه و میرم دیگه جواباشو‌از اعلاناتم پاک میکنم خودتو‌خسته نکن دوست مودب جواب بدی

نه تو فقط آرومی و هیچ اشکالی البته نباید اجازه بدی که منزوی بشی 

ولی اگر بخوای بیشتر از چیزی که هستی با انرژی به نظر بیای خیلی مصنوعی میشی

❌درخواست دوستی ندید لطفا❌   این عادلانه نیست که دوهفته نبودم ولی برای هیچکس مهم نبود😬🙄🤣                                                    برام دعا کنید لطفا اگر دعا کردید بگید براتون صلوات بفرستم
2714

نه بنظر من خوبه

ولی بیش از حدش که دیگه ادم بشینه هیچی نگه بده

قرار نیست ادم با همه خوشو بش داشته باشه ولی خب اجتماعی بودن خوبه

سعی کن تو جمع ادمایی که هستی قرار بگیری اینکه اگه راجب چیزی حرف میزنن و تو اطلاع داری حرف بزن

یا جلو ایینه برای خودت تمرین کن که چجوری با بقیه حرف بزنی و ساکت نباشی

وقتی با نظرم موافق نیستی خواهشا ریپ نزن من فقط نظرمو گفتم عقاید ادما باهم فرق داره 🦋یاد گرفتم فراموش کنم آدمایی رو که فراموشم کردن یا تو شرایط سخت ولم کردن... دعا کنید اونی که میخوام امسال بشه 🥺🥺 ان الله بالغ امره ♥️کتاب خیلی دوست دارم یکی از ارزوهام اینه وقتی ازدواج کردم رفتم خونه خودم یه قفسه کتاب داشته باشم ... ابجیا میشه برام صلوات بفرستین 🥺♥️                                 

این منم

ب نظر من و از دید  من 1ره ایراد داره 

ارتباط چیز مهمیه از نظرم ببین ارتباطات رو زیاد باشه ولی دوستات کم این خوبه 

من یک روز همه اونارو مجبورم میکنم ایستاده تشویقم‌کنن.   ارمی ... Love your self  .. کنکوری (سال اول)... برام دعا کن بهش برسم منم برات دعا میکنم :)تلاش شما رو میسازه.💫 اگه الان نهایت تلاشتون رو نکنین، یه روز پشیمون میشین💔. فکر نکنین که خیلی دیره! روش کار کنین. زمان مییره اما تمرین کردن باعث بدتر شدن چیزی نمیشه😌. ممکنه افسرده بشین ولی این نشون میده که دارین خوب پیش میرین😎☀️ _جونگکوک .. این فقط ی ویرگول کوچیک توی داستانمونه ، تا وقتی که دوباره روزامون رنگ بنفش بگیره #۲۰۲۵ _جیمین .  ما گر ز سر بریده میترسیدیم          در محفل هیتران با مایک دراپ نمیرقصیدیم _ارمی ابن بنگتن                           از اون دسته ادمایم ک زود ناراحت میشم 🥲 .                  درست میشه، قول میدم بهت 💜 این روزو یادت نره ۴۰۲/۱۱/۹ ۵:۰۰                                      ی نصیحت از من، سعی کن نگاه جنسیتی نداشته باشی ب همه چی .. باور کن دنیا قشنگ تر میشه🙂 خودت باش

نه اصلا ایرادی نداره و لازمم نیست خودتونو تغییر بدید تازه از نظر بعضبا خیلی هم جذابه😁

ما چقدر به سادگی نیاکان خودمان خندیدیم، روزی می ‌آید که آیندگان به خرافات ما خواھند خندید.                                                                                                                                 زندگی کردن نادر ترین اتفاق جهان هستی است،بیشتر مردم فقط وجود دارند،همین...                                                                                بعضی مواقع باید صدمه ببینی تا چیزی رو درک کنی زمین بخوری تا رشد کنی ببازی تا بدست بیاری چون بزرگترین درس های زندگی از طریق درد یاد داده میشن
شوهر منم خیلی ساکته گودو🥰 مظلومن دلم میسوزه  من خودم هیجانی و پر حرف و پر سر و صدا😀

نه من توی جمعای خودی وحشتناک شیطونم فقط توی جمع های شلوغ خیلی ارومم هر کاریم میکنم نمیتونم خیلی قاطی موضوع کنم خودمو

2706