2328
2330
عنوان

ساکت بودن اشکالی داره؟؟؟

178 بازدید | 23 پست

نی نی سایتیا من توی جمع های غریبه نمیتونم خیلی ارتباط بگیرم یا اینکه مثل بقیه حرف بزنم و بحث کنم سر کلاس حس میکنم یخورده خیلی ارومم و توی بحثای بچه ها شرکت نمیکنم؟؟؟بنظرتون این مدلی بودن ایرادی داره؟؟؟راهکارش چیه؟؟!

اره منم اینطوری بودم ولی بد نیست بعصی جاها سکوت لازمه ... یکیو پیدا کن سر زبون داشته باشه با اون بگرد کم کم خجالتت میریزه راحت حرف میزنی 

داشتن«مغز™🧠» دلیل قطعی برای «انسان بودن™🍾» نیست «پسته™🥠» و«بادام™🥜» هم «مغز™🧠» دارند برای «انسان بودن™🥃»باید « شعور™🍹» داشت...

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2334

درونگرا هستی حتما.والا من که به این نتیجه رسیدم تو‌جمع اشنا هم ساکت باشم‌ارامشم بیشتره.از سکوت بهترین نتیجه رو‌گرفتم

.مودبانه نظر میدم کسی هم‌بی ادبی کنه یا ببینم جواب بقیه رو بد میده بهش میگم چقدر مودبه و میرم دیگه جواباشو‌از اعلاناتم پاک میکنم خودتو‌خسته نکن دوست مودب جواب بدی

نه تو فقط آرومی و هیچ اشکالی البته نباید اجازه بدی که منزوی بشی 

ولی اگر بخوای بیشتر از چیزی که هستی با انرژی به نظر بیای خیلی مصنوعی میشی

❌درخواست دوستی ندید لطفا❌   این عادلانه نیست که دوهفته نبودم ولی برای هیچکس مهم نبود😬🙄🤣                                                    برام دعا کنید لطفا اگر دعا کردید بگید براتون صلوات بفرستم

نه بنظر من خوبه

ولی بیش از حدش که دیگه ادم بشینه هیچی نگه بده

قرار نیست ادم با همه خوشو بش داشته باشه ولی خب اجتماعی بودن خوبه

سعی کن تو جمع ادمایی که هستی قرار بگیری اینکه اگه راجب چیزی حرف میزنن و تو اطلاع داری حرف بزن

یا جلو ایینه برای خودت تمرین کن که چجوری با بقیه حرف بزنی و ساکت نباشی

وقتی با نظرم موافق نیستی خواهشا ریپ نزن من فقط نظرمو گفتم عقاید ادما باهم فرق داره 🦋یاد گرفتم فراموش کنم آدمایی رو که فراموشم کردن یا تو شرایط سخت ولم کردن... دعا کنید اونی که میخوام امسال بشه 🥺🥺 ان الله بالغ امره ♥️کتاب خیلی دوست دارم یکی از ارزوهام اینه وقتی ازدواج کردم رفتم خونه خودم یه قفسه کتاب داشته باشم ... ابجیا میشه برام صلوات بفرستین 🥺♥️                                 

این منم

ب نظر من و از دید  من 1ره ایراد داره 

ارتباط چیز مهمیه از نظرم ببین ارتباطات رو زیاد باشه ولی دوستات کم این خوبه 

ARMY     دیپاک چوپرا:«این لحظه همان گونه است که باید باشد»  درحال تلاش برا اهداف و خواسته هام...ذهنیت رو عوض کنی هرچیزی میشه....😘😘 "کنکوری ام"

نه اصلا ایرادی نداره و لازمم نیست خودتونو تغییر بدید تازه از نظر بعضبا خیلی هم جذابه😁

بعضی مواقع باید صدمه ببینی تا چیزی رو درک کنی زمین بخوری تا رشد کنی ببازی تا بدست بیاری چون بزرگترین درس های زندگی از طریق درد یاد داده میشن
شوهر منم خیلی ساکته گودو🥰 مظلومن دلم میسوزه  من خودم هیجانی و پر حرف و پر سر و صدا😀

نه من توی جمعای خودی وحشتناک شیطونم فقط توی جمع های شلوغ خیلی ارومم هر کاریم میکنم نمیتونم خیلی قاطی موضوع کنم خودمو

منم درونگرام از اول اینجوری بودم دوس ندارم دیگه این سبکی باشم

اینا به اعتماد به نفس برمیگرده..

کتاب جادوی فکر بزرگ رو بخون..

یه چند تا چیز برای اعتماد به نفس اینه که موقع صحبت تو چشم های طرف نگاه کنی لبخند دندون نما بزنی ..

منم کلا فقط تو جمع های دوستام میتونم ارتباط بگیرم وگرنه حتی جلو فامیل درجه یک هم ساکت و خجالتی ام

این منم ب نظر من و از دید  من 1ره ایراد داره  ارتباط چیز مهمیه از نظرم ببین ارتباطات رو ...

من ارتباطم خیلی خوبه با اعضای جمع ولی توی جمعای شلوغ و بحث های گروهی اصن نمیتونم شرکت کنم تعجب میکنم بقیه این همه حرفو از کجا میارن😂😂😂

از نظر پسرا اره جذابه ، ولی خودم دوس ندارم😭😭😭

چ دوست داشته باشی چ نه همینی ک هستی باهاش نجنگ😁🌹

بعضی مواقع باید صدمه ببینی تا چیزی رو درک کنی زمین بخوری تا رشد کنی ببازی تا بدست بیاری چون بزرگترین درس های زندگی از طریق درد یاد داده میشن