2726
عنوان

اینا رو تو خونه دارم چه دسری میتونم درست کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 408 بازدید | 47 پست
نمیدونم ببین میتونی معجون درست کنی

🥲🥲🥲🥲

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
میشه برای سلامتی یه پدر جوون دعاکنی؟؟؟؟ به من و بچش خدا رحم کنه فردا وقت دکتر داره نفرستنش بیو ...

چشم عزیزم💚😔 اگ قابل باشم خدا بهشون سلامتی بده سایه شون ۱۲۰ سال دیگ روی سرتون باشه همیشه کنار هم با دل خوش زندگی کنین💚💚

همیشه جاودان در قلبم♥️❤.......میشه  برای  رسیدن ب آرزوم صلوات بفرستین آرزوم خوشبختی همه دختر پسراست...اونایی ک دوست دارن خوب باشن و برای خوب بودن تلاش میکنن💚 ...................................        💛💜💚  💗💗💗       دختر ایرانی معصومِ نژادش خالصه   💗💗💗  💜💚💛      کشور هلند در حالی از شعار زن، زندگی و آزادی حمایت کرده که بیشتر زنان هلندی شاغل در خیابان رد لایت آمستردام، با مشکلات روحی ـ روانی و البته اجتماعی ناشی از آن دوره فعالیت، دست‌وپنجه نرم می‌کنند.این واقعیت تنها شامل کشور هلند نیست تحقیقات از نهان خانه ی کشور های اروپایی نشان داده ک نگاه غرب ب زن ابزار محور و کالا محور است!@#$ .................................................................این روزا ی کسایی دارن خداحافظی میکنن ک ما نفمیدیم کِی سلام کرده بودن!😏😂اونی ک ایرانو دوست داره حتی تصور اینک از شمالِ ایران بخواد بره جنوب مجبور بشه ویزا بگیره رو تحمل نمیکنه!@#  ..........................................واما ویرانی با آنها ک چ بخواهند چ نخواهند جاده صاف کنند! تجزیه با صاحبان آنها!!!قرارداد میلیاردی تلخ رو امضاء میکنه میشینه تو بنز تلخش میره پنت هاوس تلخش قهوه ی تلخ میخوره!😏!..... کسی ک با دست امام بیعت نکنه مجبور میشه با پای طاغوت بیعت کنه داستان پسر خلیفه ی دوم و حجاج بن یوسف!!!🤭😉😏...............کشوری ک ( آمریکا)در ۷۰ سال ب ۳۳ کشور دنیا حمله کرده حرف از صلح و دموکراسی نزنه!🤫🤭😏.................میگن جنگ جهانی سوم در حال وقوعه!😂 عقب مونده دیگ سالاد شیرازی واسه ماست دیگ😕 با افتخار ایرانی مسلمانم ک امام حسین دارم ک نماد آزادگیه  ابن سینا مولوی خوارزمی ابوریحان افتخارات ایرانن! جنگ جهانی سوم سال ۵۷ تا ۵۹ بود کل دنیا یه طرف ایران ی طرف!!! ........................در آخر زمان از فتنه ها ناراحت نشوید زیرا فتنه ها منافقین شما را از بین میبرند فتنه های آخر زمان مثل استفراغی است ک هر آنچه برای جبهه ی حق ضرر دارد را بیرون میریزد و تشخیص حق و باطل هم برای کسانی ک منافق نیستند از آفتاب روشن تر است(❤پیامبر اکرم ص❤).................................

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الهی به حق فاطمه زهرا خدا شفاش بده 

ممنون فدات شم

دعا کن فردا خیالمون راحت بشه 

نفرستنش بیوپسی

♥️هموطنان گلم، نیاکان ما انسانهای شریفی بودند، شما هم دق دلی سختی روزگار را سر افغانها خالی نکنید، باهاشون جوری رفتار کنید که دوست دارید با خودتون تو آمریکا و اروپا اونجوری رفتار بشه♥️خدایا مادرمو قبل از صدسالگیش ازم نگیر، اگر هم برات مقدوره من را مادر یه دختر (ترجیحا چشم سبز) بکن که سه تایی مادر و دختر و مادربزرگ با هم  لذت ببریم.♥️ سلامتی چشم و صورت و پاهامو به تو میسپارم.♥️
2728
چشم عزیزم💚😔 اگ قابل باشم خدا بهشون سلامتی بده سایه شون ۱۲۰ سال دیگ روی سرتون باشه همیشه کنار هم با ...

نمیدونم چرا یهو بدلم افتاد به تو بگم

دوروزه دارم خون گریه میکنم

♥️هموطنان گلم، نیاکان ما انسانهای شریفی بودند، شما هم دق دلی سختی روزگار را سر افغانها خالی نکنید، باهاشون جوری رفتار کنید که دوست دارید با خودتون تو آمریکا و اروپا اونجوری رفتار بشه♥️خدایا مادرمو قبل از صدسالگیش ازم نگیر، اگر هم برات مقدوره من را مادر یه دختر (ترجیحا چشم سبز) بکن که سه تایی مادر و دختر و مادربزرگ با هم  لذت ببریم.♥️ سلامتی چشم و صورت و پاهامو به تو میسپارم.♥️
آخ دست رو دلم نزار از پری روز عصر غذا نخوردم

چرا اخه کم بخور با رژیم درست لاغر شو...آهسته وزن کم کنی ثبات بیشتری داری💚

همیشه جاودان در قلبم♥️❤.......میشه  برای  رسیدن ب آرزوم صلوات بفرستین آرزوم خوشبختی همه دختر پسراست...اونایی ک دوست دارن خوب باشن و برای خوب بودن تلاش میکنن💚 ...................................        💛💜💚  💗💗💗       دختر ایرانی معصومِ نژادش خالصه   💗💗💗  💜💚💛      کشور هلند در حالی از شعار زن، زندگی و آزادی حمایت کرده که بیشتر زنان هلندی شاغل در خیابان رد لایت آمستردام، با مشکلات روحی ـ روانی و البته اجتماعی ناشی از آن دوره فعالیت، دست‌وپنجه نرم می‌کنند.این واقعیت تنها شامل کشور هلند نیست تحقیقات از نهان خانه ی کشور های اروپایی نشان داده ک نگاه غرب ب زن ابزار محور و کالا محور است!@#$ .................................................................این روزا ی کسایی دارن خداحافظی میکنن ک ما نفمیدیم کِی سلام کرده بودن!😏😂اونی ک ایرانو دوست داره حتی تصور اینک از شمالِ ایران بخواد بره جنوب مجبور بشه ویزا بگیره رو تحمل نمیکنه!@#  ..........................................واما ویرانی با آنها ک چ بخواهند چ نخواهند جاده صاف کنند! تجزیه با صاحبان آنها!!!قرارداد میلیاردی تلخ رو امضاء میکنه میشینه تو بنز تلخش میره پنت هاوس تلخش قهوه ی تلخ میخوره!😏!..... کسی ک با دست امام بیعت نکنه مجبور میشه با پای طاغوت بیعت کنه داستان پسر خلیفه ی دوم و حجاج بن یوسف!!!🤭😉😏...............کشوری ک ( آمریکا)در ۷۰ سال ب ۳۳ کشور دنیا حمله کرده حرف از صلح و دموکراسی نزنه!🤫🤭😏.................میگن جنگ جهانی سوم در حال وقوعه!😂 عقب مونده دیگ سالاد شیرازی واسه ماست دیگ😕 با افتخار ایرانی مسلمانم ک امام حسین دارم ک نماد آزادگیه  ابن سینا مولوی خوارزمی ابوریحان افتخارات ایرانن! جنگ جهانی سوم سال ۵۷ تا ۵۹ بود کل دنیا یه طرف ایران ی طرف!!! ........................در آخر زمان از فتنه ها ناراحت نشوید زیرا فتنه ها منافقین شما را از بین میبرند فتنه های آخر زمان مثل استفراغی است ک هر آنچه برای جبهه ی حق ضرر دارد را بیرون میریزد و تشخیص حق و باطل هم برای کسانی ک منافق نیستند از آفتاب روشن تر است(❤پیامبر اکرم ص❤).................................
فرنى  شيرموز خرما رو پوست بگير بنداز تو مخلوط كن زردالو و كمپوت اناناس هم بذار يخچال خنك بشه ...

خط اخر رو همین جوری نمیتونم بخورم چون نمیتونم بجوعم سفته واسم

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
دلم روشنه برات برو خیالت راحت فاطمه زهرا خودش حواسش بهتون هست مطمئنم🌹

یا فاطمه زهرا

ممنون عزیزم آرومم کردی

حالا امشب که هیچی اما از فردا یه سوپ بذار بعد میکس کن و صاف کن بخور من الان دو هفتس به خاطر جراحی دن ...

دقیقا منم جراحی کردم

میگم چطوری مسواک میزنی؟

من دهنم اصلا باز نمیشه ولی از طعم بد دهنم حالم بد میشه 

نمیدونم چرا یهو بدلم افتاد به تو بگم دوروزه دارم خون گریه میکنم

خدا ب دلت آرامش بده

ان شاءا... دعای خیر خوبای عالم در حقمون بگیره منکه قابل نیستم عزیزم...ان شاءا... سردار با دست بخشندشون برامون دعا کنن 💚💚

خط اخر رو همین جوری نمیتونم بخورم چون نمیتونم بجوعم سفته واسم

زردالو رو با يه كم شكر و اب بجوشون حالت كمپوت بشه زياد شيرين نكن

كمپوت اناناس همينطورى سفته با ابش بريز تو مخلوط كن پوره بشه ميشه چند تا حلقه اناناسشو با موز و شير بريزى مخلوط كن

اگر حال دارى فرنى درست كن شكر نزن از روى حرارت كه برداشتى خرما پوست گرفته و عسل اضافه كن و مخلوط كن مقوى ميشه

اين پيج اطلاعات خوبى داره مثل چيزهاى ساده اى كه از خيلى وقت پيش بايد بلد بوديم… vaginismus.irr
چرا اخه کم بخور با رژیم درست لاغر شو...آهسته وزن کم کنی ثبات بیشتری داری💚

رژیم چیه عزیزم جراحی دندون کردم نمیتونم چیزی بخورم جز مایعات 

هرچی میخورم سیرم نمیکنه🥲

البته چیزایی ک میخورم یا آبمیوه یا شیره 

زردالو رو با يه كم شكر و اب بجوشون حالت كمپوت بشه زياد شيرين نكن كمپوت اناناس همينطورى سفته با ابش ...

مرسی گلم 💋

2706