2328
2298

من با توجه ب تایپک قبل نمیتونم چیزی بجوم 

باید چیز آبکی بخورم

با اینا چی میتونم درست کنم؟

موز 

خرما.

شیر 

زرد آلو

کمپوت آناناس

عسل

یه چیز مقوی میخوام که سیرم کنه 

خیلی گرسنمه🥲

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

شیر و‌موز و خرما و عسلو بریز تو مخلوط کن مرده رو زنده میکنه

♥️هموطنان گلم، نیاکان ما انسانهای شریفی بودند، شما هم دق دلی سختی روزگار را سر افغانها خالی نکنید، باهاشون جوری رفتار کنید که دوست دارید با خودتون تو آمریکا و اروپا اونجوری رفتار بشه♥️خدایا مادرمو قبل از صدسالگیش ازم نگیر، اگر هم برات مقدوره من را مادر یه دختر (ترجیحا چشم سبز) بکن که سه تایی مادر و دختر و مادربزرگ با هم  لذت ببریم.♥️ سلامتی چشم و صورت و پاهامو به تو میسپارم.♥️

اینا ک سیر نمیکنن دق میدن😁😅

همیشه جاودان در قلبم♥️❤.......میشه  برای  رسیدن ب آرزوم صلوات بفرستین....آرزوم خوشبختی همه دختر پسراست...اونایی ک دوست دارن خوب باشن و برای خوب بودن تلاش میکنن💚💚

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم ببین میتونی معجون درست کنی

وقتی با نظرم موافق نیستی خواهشا ریپ نزن من فقط نظرمو گفتم عقاید ادما باهم فرق داره 🦋یاد گرفتم فراموش کنم آدمایی رو که فراموشم کردن یا تو شرایط سخت ولم کردن... دعا کنید اونی که میخوام امسال بشه 🥺🥺 ان الله بالغ امره ♥️کتاب خیلی دوست دارم یکی از ارزوهام اینه وقتی ازدواج کردم رفتم خونه خودم یه قفسه کتاب داشته باشم ... ابجیا میشه برام صلوات بفرستین 🥺♥️                                 
2051

میشه برای سلامتی یه پدر جوون دعاکنی؟؟؟؟

به من و بچش خدا رحم کنه

فردا وقت دکتر داره

نفرستنش بیوپسی

خدایا من خواهرمو از دست دادم با سرطان

منو دیگه با این کوفتی امتحان نکن

منو با عزیزام امتحان نکن

♥️هموطنان گلم، نیاکان ما انسانهای شریفی بودند، شما هم دق دلی سختی روزگار را سر افغانها خالی نکنید، باهاشون جوری رفتار کنید که دوست دارید با خودتون تو آمریکا و اروپا اونجوری رفتار بشه♥️خدایا مادرمو قبل از صدسالگیش ازم نگیر، اگر هم برات مقدوره من را مادر یه دختر (ترجیحا چشم سبز) بکن که سه تایی مادر و دختر و مادربزرگ با هم  لذت ببریم.♥️ سلامتی چشم و صورت و پاهامو به تو میسپارم.♥️
شیر و‌موز و خرما و عسلو بریز تو مخلوط کن مرده رو زنده میکنه

عسل و خرما باهم خیلی شیرین میشه ک؟

راستی آرد برنجم دارم 

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   

پیشنهاد عالی🔥 هرچی داری بریز تو مخلوط کن

👑السلام علیک یا صاحب الزمان👑                                                                                                                                 დღ ما را به سخت جانیِ خود ؛ این گمان نبود..."

آخ دست رو دلم نزار از پری روز عصر غذا نخوردم

فرنى 

شيرموز خرما رو پوست بگير بنداز تو مخلوط كن

زردالو و كمپوت اناناس هم بذار يخچال خنك بشه خالى بخور 😀

اين پيج اطلاعات خوبى داره مثل چيزهاى ساده اى كه از خيلى وقت پيش بايد بلد بوديم… vaginismus.irr
عسل و خرما باهم خیلی شیرین میشه ک؟ راستی آرد برنجم دارم 

اهان راست میگی عسلو با ارد برنج و شیر فرنی کن

معجون موز و خرما بدون هست کن  و شیر اگر گردو داری هم بریز

یعنی شیر و موز خرما بریزم مخلوط کن؟

گردو ندارم 

ولی کنجد دارم

نمیدونم ببین میتونی معجون درست کنی

🥲🥲🥲🥲

میشه برای سلامتی یه پدر جوون دعاکنی؟؟؟؟ به من و بچش خدا رحم کنه فردا وقت دکتر داره نفرستنش بیو ...

چشم عزیزم💚😔 اگ قابل باشم خدا بهشون سلامتی بده سایه شون ۱۲۰ سال دیگ روی سرتون باشه همیشه کنار هم با دل خوش زندگی کنین💚💚

همیشه جاودان در قلبم♥️❤.......میشه  برای  رسیدن ب آرزوم صلوات بفرستین....آرزوم خوشبختی همه دختر پسراست...اونایی ک دوست دارن خوب باشن و برای خوب بودن تلاش میکنن💚💚
الهی به حق فاطمه زهرا خدا شفاش بده 

ممنون فدات شم

دعا کن فردا خیالمون راحت بشه 

نفرستنش بیوپسی

چشم عزیزم💚😔 اگ قابل باشم خدا بهشون سلامتی بده سایه شون ۱۲۰ سال دیگ روی سرتون باشه همیشه کنار هم با ...

نمیدونم چرا یهو بدلم افتاد به تو بگم

دوروزه دارم خون گریه میکنم