2726

بابا درست درمون نیستن آخه یکی ۳۰ سالشه یکی ۳۴ یکی طلاق گرفته یکی بیکاره یکی روانیه یکی بچه داره 

الان میگید چرا راه میده باید در جواب بگم دهن گشاده فامیل ؟؟؟ 

داستان اینه پسر عمم که ۲۵ سالشه می‌خواست بیاد خاستگاری بابام گف سن دخترم کمه نه بعد عمم تو فامیل راه افتاد که آره دخترش عیب داره راه نمیده منم ۱۵ سالم بود اون موقعه هاا 

از اون به بعد دیگه راه میدن ولی قبول نمیکنن 🤦🏼‍♀️ 

من سنم کمه ۱۷ سالمه کلا چطور به بابام بگم خاستگار راه نده 🙂 

بابا بخدا من میبینمشون دق میکنم مثلا یارو ۳۴ سالشه طلاق گرفته یه بچه ۳ ساله هم داره 🤦🏼‍♀️ 

مشکلی هم ندارم نه قیافه نه هیکل نه اخلاق نه درس هیچی  😐

بگو میخوام درس بخونم برم سرکار زوده ازدواج کنم

وقتی با نظرم موافق نیستی خواهشا ریپ نزن من فقط نظرمو گفتم عقاید ادما باهم فرق داره 🦋یاد گرفتم فراموش کنم آدمایی رو که فراموشم کردن یا تو شرایط سخت ولم کردن... دعا کنید اونی که میخوام امسال بشه 🥺🥺 ان الله بالغ امره ♥️کتاب خیلی دوست دارم یکی از ارزوهام اینه وقتی ازدواج کردم رفتم خونه خودم یه قفسه کتاب داشته باشم ... ابجیا میشه برام صلوات بفرستین 🥺♥️                                 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خب قبول نمیکنن

مگه میشه قبول نکنن

بگو نمیخوام زور نیست که

اصلا رضایت خودت نباشه عقد باطله

وقتی با نظرم موافق نیستی خواهشا ریپ نزن من فقط نظرمو گفتم عقاید ادما باهم فرق داره 🦋یاد گرفتم فراموش کنم آدمایی رو که فراموشم کردن یا تو شرایط سخت ولم کردن... دعا کنید اونی که میخوام امسال بشه 🥺🥺 ان الله بالغ امره ♥️کتاب خیلی دوست دارم یکی از ارزوهام اینه وقتی ازدواج کردم رفتم خونه خودم یه قفسه کتاب داشته باشم ... ابجیا میشه برام صلوات بفرستین 🥺♥️                                 

بگو اگه از ترس حرف فامیل راه میدید این که همه‌ش خواستگار با این شرایط برام بیاد بدتر حرف پشت سرم درمیاد تااینکه خواستگاری نداشته یاشم اصلا، اگه به گوش یکی برسه پخش کنه تو فامیل خیلی فاجعه میشه.

چه مانده از این شب به‌جز دو لکه غم؟

راه بدن...بیخیال...کسی ب زور تو رو‌نمیتونه وادار ب بله گفتن بگه عصرحجره مگه ...بذار دلشون خوش باشه نظرتو مهمه ک هرموقع پرسیدن بگو نظرتو ناراحتی نداره ک توکار خودت باش...

تا شقایق هست زندگی باید کرد...
2706