2297
2298

بابا درست درمون نیستن آخه یکی ۳۰ سالشه یکی ۳۴ یکی طلاق گرفته یکی بیکاره یکی روانیه یکی بچه داره 

الان میگید چرا راه میده باید در جواب بگم دهن گشاده فامیل ؟؟؟ 

داستان اینه پسر عمم که ۲۵ سالشه می‌خواست بیاد خاستگاری بابام گف سن دخترم کمه نه بعد عمم تو فامیل راه افتاد که آره دخترش عیب داره راه نمیده منم ۱۵ سالم بود اون موقعه هاا 

از اون به بعد دیگه راه میدن ولی قبول نمیکنن 🤦🏼‍♀️ 

من سنم کمه ۱۷ سالمه کلا چطور به بابام بگم خاستگار راه نده 🙂 

بابا بخدا من میبینمشون دق میکنم مثلا یارو ۳۴ سالشه طلاق گرفته یه بچه ۳ ساله هم داره 🤦🏼‍♀️ 

مشکلی هم ندارم نه قیافه نه هیکل نه اخلاق نه درس هیچی  😐

بگو میخوام درس بخونم برم سرکار زوده ازدواج کنم

وقتی با نظرم موافق نیستی خواهشا ریپ نزن من فقط نظرمو گفتم عقاید ادما باهم فرق داره 🦋یاد گرفتم فراموش کنم آدمایی رو که فراموشم کردن یا تو شرایط سخت ولم کردن... دعا کنید اونی که میخوام امسال بشه 🥺🥺 ان الله بالغ امره ♥️کتاب خیلی دوست دارم یکی از ارزوهام اینه وقتی ازدواج کردم رفتم خونه خودم یه قفسه کتاب داشته باشم ... ابجیا میشه برام صلوات بفرستین 🥺♥️                                 

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2051
خب قبول نمیکنن

مگه میشه قبول نکنن

بگو نمیخوام زور نیست که

اصلا رضایت خودت نباشه عقد باطله

وقتی با نظرم موافق نیستی خواهشا ریپ نزن من فقط نظرمو گفتم عقاید ادما باهم فرق داره 🦋یاد گرفتم فراموش کنم آدمایی رو که فراموشم کردن یا تو شرایط سخت ولم کردن... دعا کنید اونی که میخوام امسال بشه 🥺🥺 ان الله بالغ امره ♥️کتاب خیلی دوست دارم یکی از ارزوهام اینه وقتی ازدواج کردم رفتم خونه خودم یه قفسه کتاب داشته باشم ... ابجیا میشه برام صلوات بفرستین 🥺♥️                                 

بگو اگه از ترس حرف فامیل راه میدید این که همه‌ش خواستگار با این شرایط برام بیاد بدتر حرف پشت سرم درمیاد تااینکه خواستگاری نداشته یاشم اصلا، اگه به گوش یکی برسه پخش کنه تو فامیل خیلی فاجعه میشه.

به کسی که این امضا رو می‌خونه: من با یه فرد ترنس ازدواج کردم. نه، این یه فاز زودگذر موقت نیست؛ و بله، افراد ترنس هم می‌تونن زندگی عادی داشته باشن. بیمار یا غیرعادی نیستن. یه زمانی ترجیح می‌دادم حرفی درباره‌ش نزنم اما طی سال‌هایی که کنار همسرم گذروندم، تبعیض و حتی تنفر رو علیه افراد ترنس دیدم و دردی که می‌کشید رو، و حالا این‌جا این رو می‌نویسم برای مادرهای الان و آینده، شاید کمک کرد تا یک نفر زندگی راحت‌تری رو بدون درد تجربه کنه... .

راه بدن...بیخیال...کسی ب زور تو رو‌نمیتونه وادار ب بله گفتن بگه عصرحجره مگه ...بذار دلشون خوش باشه نظرتو مهمه ک هرموقع پرسیدن بگو نظرتو ناراحتی نداره ک توکار خودت باش...

تا شقایق هست زندگی باید کرد...

خودتو درگیر نکن منم همین مشکل رو داشتم خاستگار خیلی زیاد داشتم ولی ازین دید بهشون نگاه میکردم ک مهمونن و قراره از هرکدومشون یچیز جدید یاد بگیرم و با ادمای جدیدی اشنا بشم و خلاصه بهترین گزینه ک شوهرم بود انتخاب شد اونم سن ۱۶ سالگی ینی پارسال

یه مدت راه دادن دستشون به راه ندادن نمیره حالا خب الان بهترین کار اینه از یه بزرگتر توی فامیل کمک بخوای باهاشون حرف بزنه تا بلکه قانع بشن ول کنن 

زندگی یه جاهایی سخته یه جاهاییش آسون توی آسوناش بیخیال سختاش نشو و واسش برنامه داشته باش و توی سختاش واسه آسون شدن و خوب کردن حالت تلاش کن. هر دوش میگذرن. زندگی همینه یه سفره باید از مسیر لذت ببری نه اینکه به فکر رسیدن به مقصد باشی. توی مقصد فقط باید از قطار زندگی بری پایین و سفر تمومه. یادت باشه زندگی چه خوب چه بد اونی که بتونه طعم زندگیشو تا پایان سفر شیرین نگه داره برنده اس و تنها کسی که میتونی این شیرینی رو تا پایان برات حفظ کنه خودتی و بس.نه مادرو خواهرو بستگانو حتی همسرت. چایی نبات زندگی خودت باش😊🙃
چرا 🙂 نمراتم همهمه عالی

خب خداروشکر 

درستو بخون 

شوهر این مدلی زیاده 

این همه مشکل تو این نی نی سایت از این شوهراس

من قول میدم تو درستو بخونی و موفق باشی بهترین کیس هست 

گور بابای عمت

و بابات که اینقدر عقل ندارن