2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
😅بعضی از این کاربرای سایت اعصاب نزاشتن که ..گفتم حداقل رو امضام بنویسم شاید یکم درکشون بره بالا

میفهمم 👌😂

حس کردم پشت اکانت یه آدمِ اینطوری نشسته 👈   

🌱⁦♥️⁩

میشه اگه امضامو دیدی یه ثانیه چشماتو ببندی از خدا بخوای کمکم کنه ؟! 😃🌱 ممنونم گشنگم
میفهمم 👌😂 حس کردم پشت اکانت یه آدمِ اینطوری نشسته 👈     🌱⁦♥️⁩

نه حس نکن خیلی مهربونم😊 :) ولی بعضیا واقعا حدشونو نمیدونن :))))))

شیرین ترین توت ها𓆩🥰𓆪پای درخت ها میریزند𓆩🥺𓆪در حالی که ما برای چیدن توت های کال𓆩🙃𓆪چشم به بالاترین نقطه ها میدوزیم𓆩😓𓆪 این دقیقا حکایت ماست...              𓆩😩𓆪 زیادی بودن𓆩🙂𓆪؛ زیادی خوب بودن𓆩😄𓆪؛ زیادی در دسترس بودن 𓆩🤧𓆪 زیادی تحمل کردن𓆩😪𓆪؛ فقط باعث میشه زیادی نادیده گرفته بشی!🩹🙃❤...                               💟💖BLINK_Army💖💟 

شبا بیدارم میرم یوتوب بعدش میام نی نی سایت بعدش لالا میکنم 

روزا هم وقتی بیدارم گل رز مصنوعی درست میکنم 

یا نمد طرح میدم اباژور درست میکنم 

از ساعت 9 شب هم با خانواده فیلم نگاه میکنم تا 12:30 دقیقه شب 

خلاصه از این کارا انجام میدم البته چون فعلا دانشگاه ندارم تا ثبت نام ترم جدیدم شروع بشه همین روال رو دارم 

نه حس نکن خیلی مهربونم😊 :) ولی بعضیا واقعا حدشونو نمیدونن :))))))

عا پس دعوا شد تگم کن ، نام کاربری تحویل بده ، کاربریِ تعلیق شده تحویل بگیر‌   اره ! ما اینیم   

لاف اومدوم عامو   

نهایت نی نی یار برات تگ میکنم خودش کمکت کنه   

میشه اگه امضامو دیدی یه ثانیه چشماتو ببندی از خدا بخوای کمکم کنه ؟! 😃🌱 ممنونم گشنگم
   عا پس دعوا شد تگم کن ، نام کاربری تحویل بده ، کاربریِ تعلیق شده تحویل بگیر‌   ...

اخی مرسی عزیزم🥺😂❤

من چن ماهه اومدم سایت ولی کسیو نمیشناسم اگه موردی پیش اومد تگت میکنم 😁🥺💞

شیرین ترین توت ها𓆩🥰𓆪پای درخت ها میریزند𓆩🥺𓆪در حالی که ما برای چیدن توت های کال𓆩🙃𓆪چشم به بالاترین نقطه ها میدوزیم𓆩😓𓆪 این دقیقا حکایت ماست...              𓆩😩𓆪 زیادی بودن𓆩🙂𓆪؛ زیادی خوب بودن𓆩😄𓆪؛ زیادی در دسترس بودن 𓆩🤧𓆪 زیادی تحمل کردن𓆩😪𓆪؛ فقط باعث میشه زیادی نادیده گرفته بشی!🩹🙃❤...                               💟💖BLINK_Army💖💟 
اخی مرسی عزیزم🥺😂❤ من چن ماهه اومدم سایت ولی کسیو نمیشناسم اگه موردی پیش اومد تگت میکنم 😁🥺💞

قربانت 😂✋

2706