2297
2298

خواب ناهار گوشی بیرون شام گوشی گوشی بیرون گوشی خواب

خوشگلا تو تاپیکای عکس و اسکرین شات تگم کنین😍خواستین بگین منم تگتون کنم🥰ماچ به کلتون☺💖 لطفا اگه مخالف نظرم توی تاپیکی بودی ریپ نزن چون اندازه شخصیت و لیاقتت جوابتو میدم دوست عزیز😊😂پس اگه توهینی از سمت من دیدی مشکل از رفتار و دخالت بی جای خودته😊✋قرار نیست عقاید منو و تو یکی باشه پس احترام خودتو حفظ کن😄🤘ᗷᗴᒪIᗴᐯᗴ ⁱⁿ ʸᵒᵘʳˢᵉˡᶠ, ᵉᵛᵉⁿ ʷʰᵉⁿ ᑎO Oᑎᗴ ᵇᵉˡⁱᵉᵛᵉˢ ʸᵒᵘ

فعلا  فقط  دپ

قبل  این  اینموققع....صبح ها  برانماز پا میشدم بعدش کتاب میخوندم بع صبحونه بعد  بازی   و  مجازی و اینا...عصر کلاس  زبان  و این حرفا   غروب باشگاه  شب  حمام و خواب

میشه این دعا رو در حقم بخونید 🙏اللهم الرزقنا شهادت فی سبیلک🧡بیدلیل خوب باش💙 به قول آن رفیقمان: حرف هایی در دلم هست اما حاضرم فقط  به کسی بگویم که فردا آخرین روز  زندگی اوست💔✌️من باختم ولی میسازمش🌿 خدایا تو را بر آنچه از حکمتت ندارم. شکر و برای آنچه از رحمتت دارم سپاس🌿💚مهر۱۴۰۱

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میخوابم 

بیدار میشم 

میرم وات ساپ 

میرم تل گرام

میرم اینستا

بعدش میام اینجا 

همین   

میشه اگه امضامو دیدی یه ثانیه چشماتو ببندی از خدا بخوای رتبه م حوالی 30 هزار بشه؟ 😃🌱 ممنونم گشنگم
2051

اینجانب کنکوریم پس درسه

بیرونم نمیرم کم میرم 

ARMY     دیپاک چوپرا:«این لحظه همان گونه است که باید باشد»  درحال تلاش برا اهداف و خواسته هام...ذهنیت رو عوض کنی هرچیزی میشه....😘😘 "کنکوری ام"
خواب ناهار گوشی بیرون شام گوشی گوشی بیرون گوشی خواب

چقد امضات بی اعصابه   یه دور از روش خوندم حس کردم دست به یقه شدیم باید بزنیم زیر گوش هم   

میشه اگه امضامو دیدی یه ثانیه چشماتو ببندی از خدا بخوای رتبه م حوالی 30 هزار بشه؟ 😃🌱 ممنونم گشنگم

صبحونه برای من کنسله

از خواب پا میشم یه ذره چت میکنم

اگه کاری تو خونه بود انجام میدم نبود میخوابم تا ناهار ناهار میخوریم جمع میکنم میام تو اتاق میشینم چون هوا گرمه بیرون نمیریم

وقتی با نظرم موافق نیستی خواهشا ریپ نزن من فقط نظرمو گفتم عقاید ادما باهم فرق داره 🦋یاد گرفتم فراموش کنم آدمایی رو که فراموشم کردن یا تو شرایط سخت ولم کردن... دعا کنید اونی که میخوام امسال بشه 🥺🥺 ان الله بالغ امره ♥️کتاب خیلی دوست دارم یکی از ارزوهام اینه وقتی ازدواج کردم رفتم خونه خودم یه قفسه کتاب داشته باشم ... ابجیا میشه برام صلوات بفرستین 🥺♥️                                 
چقد امضات بی اعصابه   یه دور از روش خوندم حس کردم دست به یقه شدیم باید بزنیم زیر گوش هم  ...

😅بعضی از این کاربرای سایت اعصاب نزاشتن که ..گفتم حداقل رو امضام بنویسم شاید یکم درکشون بره بالا

خوشگلا تو تاپیکای عکس و اسکرین شات تگم کنین😍خواستین بگین منم تگتون کنم🥰ماچ به کلتون☺💖 لطفا اگه مخالف نظرم توی تاپیکی بودی ریپ نزن چون اندازه شخصیت و لیاقتت جوابتو میدم دوست عزیز😊😂پس اگه توهینی از سمت من دیدی مشکل از رفتار و دخالت بی جای خودته😊✋قرار نیست عقاید منو و تو یکی باشه پس احترام خودتو حفظ کن😄🤘ᗷᗴᒪIᗴᐯᗴ ⁱⁿ ʸᵒᵘʳˢᵉˡᶠ, ᵉᵛᵉⁿ ʷʰᵉⁿ ᑎO Oᑎᗴ ᵇᵉˡⁱᵉᵛᵉˢ ʸᵒᵘ

شغل و درآمد برای مجردا بهترین چیزه مسئولیت خاصی ندارین اکثرا آزادین

👑السلام علیک یا صاحب الزمان👑                                                                                                                                 დღ ما را به سخت جانیِ خود ؛ این گمان نبود..."