2410
2553
ما صاحب خونه ایم خونه تر و تمیزمونو مفت دادیم ۱۴۰ رهن امیدوارم سالم تحویل بدن فعلا که هر روز زنگ ...

خدا خیرتون بده 

ی نگاه بندازید ببینید مشکل کجاست 

انشاالله ک چیزی نیست 

چند متره خونه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
انشاالله خدا برکت بده راحتتر بدید کرایه رو

توکل برخدا

دیگ بهتر از این و قیمت مناسب تر از این گیر نمیاوردم وگرنه ۳ تومن واقعا برام زیاده چون شوهرم کارگرِ کارخونس و حقوقش قانون کارِ 

از خدا فقط تن سالم و برکت میخوام

خدا عشق و نور و زیباییست 🖤 ای عشق مرا دریاب🖤 رفیق اگر دلت خواست برادرِ پرکشیدم رو مهمونِ صلواتت کن🖤🖤🖤
خدا خیرتون بده  ی نگاه بندازید ببینید مشکل کجاست  انشاالله ک چیزی نیست  چند متره خ ...

۹۰ متره

۷سال ساخت،آسانسور داره،کابینتاش خشگل و تر و تمیز

خودم زندگی میکردم اونجا تا چند ماه پیش

شوهرم تعمیرکار فرستاد نزدیک یه تومن هزینه کرد درستش کرد

بعد یه هفته دوباره زنگ زدن که خراب شده آب سرده و فلان

دیگه نمیدونم چکار کرده

۹۰ متره ۷سال ساخت،آسانسور داره،کابینتاش خشگل و تر و تمیز خودم زندگی میکردم اونجا تا چند ماه پیش ش ...

عزیزم این اتفاق برا خواهر منم پیش اومد بعدش متوجه شدن تعمیر کار قبلی عمدا کامل درست نکرده 

2714

تو کوچه ما یه خانومی میگفت صاحب خونه گفته ۵۰۰ کرایه بدن شوهرش یه جا دیگه کار میکنه سراغ خونه گرفته اونجا گفتن یک میلیون

وقتی با نظرم موافق نیستی خواهشا ریپ نزن من فقط نظرمو گفتم عقاید ادما باهم فرق داره 🦋یاد گرفتم فراموش کنم آدمایی رو که فراموشم کردن یا تو شرایط سخت ولم کردن... دعا کنید اونی که میخوام امسال بشه 🥺🥺 ان الله بالغ امره ♥️کتاب خیلی دوست دارم یکی از ارزوهام اینه وقتی ازدواج کردم رفتم خونه خودم یه قفسه کتاب داشته باشم ... ابجیا میشه برام صلوات بفرستین 🥺♥️                                 
2706