2737
2734

بسم الله الرحمن الرحیم

خدایا میدونم خیلی گناهکارم . من روسیاهم ولی آخه مگه به جز تو کسی رو دارم؟ ای خدا اگه پیش تو نیام بدتر گند میزنم. ای خدا ببخش و به من در هردو دنیا رحم کن‌. ای خدا با تو نعمت های بیشتری میرسم و بی تو هیچم. خدایا شکرت بابت همه چی بابت نعمت ها و لطف هات. ای خدا من شرمنده ی لطف های تو هستم ولی شرط دارم برای هدایت شدن، اولا باید خودت دستم رو بگیری و کمکم کنی ثانیا من جایزه میخوام چه در این دنیا چه در آخرت 

خدایا عاشقتم❤

ایشالا هر دعایی در حقم میکنید صد برابرش به خودتون برگرده💚 / مذهبیم ولی نه اونطور که به فکر مردم بد نشسته باشه سعی میکنم مذهبی واقعی باشم آزارم به کسی نرسه / خوبی کردن💐 به دیگران از همه مهم تره تو هر دین الهی/ ❤ خدایا ❤ همیشه به کمک های تو امیدوارم/ خانم ها منو از دعای خیر خودتون لطفا فراموش نکنید🌸🙏/ 🌺خانم ها لطفا بیاید همدردی کنیم و به هم دلگرمی بدیم هرکسی به نوعی گرفتاری یا مشکلات داره🌺/  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اللهم عجل لولیک الفرج اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم /// خانم ها لطفا تو تاپیک های دعا کردن و ختم تگم کنید. ممنون. 🌸 درضمن بیشتر تاپیک هام برای دل خودم هست نه خطاب به کاربران.  مرسی.🌺 / خدایا شکرت که چشم بد و شر و دشمن رو ازم دور میکنی، خدایا بابت نعمت ها و خوشی ها شکر❤ خدایا توکلم به خودته ❤/ من یک آدم مذهبی روشنفکرم از معمولی هم معمولی تر هستم نه اینکه خشک مذهبی باشم ولی خب اعتقاد دارم و گاهی وقتها دعا میکنم برای حاجت های خودم و گاهی هم برای حاجت های دیگران / دختر جوون فعلا مجرد هستم اومدم اینجا تا گاهی وقت ها با خانم ها حرف بزنم سرگرم بشم🙃 یا اینکه دعا کنیم در حق همدیگه💚 / بنده ی حقیر و ضعیف خدای قدرتمند و بلندمرتبه هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

شکر  که  تو خدایی میکنی برام  و هزار افسو  که بلد نیستم بندگی کنم برات

یادم بده جاده بندگیو

میشه این دعا رو در حقم بخونید 🙏اللهم الرزقنا شهادت فی سبیلک🧡بیدلیل خوب باش💙 به قول آن رفیقمان: حرف هایی در دلم هست اما حاضرم فقط  به کسی بگویم که فردا آخرین روز  زندگی اوست💔✌️من باختم ولی میسازمش🌿 خدایا تو را بر آنچه از حکمتت ندارم. شکر و برای آنچه از رحمتت دارم سپاس🌿💚مهر۱۴۰۱

خدایا  امشب ازت میخوام هیچکس با دیدن من دلش نشکنه

پسری که از بچگی دوسم داشتو امشب دیدم یه جوری چشماش غم داشت نگام کرد که همش میگم خدایا دلش نشکسته باشه 

دیگه رسیدنی در کار نیس...تا چشم کار میکنه حسرت نرسیدنه :)

سلام خدایا میدونم چجور آدمی هستم و سختی هایی ک ۴سال کشیدمو دیدی خدایا کمکم کن پس فردا بتونم برم اونجا خدایا شکرت کمکم کردی و می کنی همیشه ممنون💔

👑السلام علیک یا صاحب الزمان👑                                        و خدایی که به شدت جبران می کند❤️✨️

خدا جونم ازت ممنونم که هر لحظه دستمو گرفتی خیلی خوشحالم که این بنده حقیرو دوست داری . محبت منو نسبت به خودت روز به روز بیشتر کن.خدا جونم همیشه حافظ خونوادم باش.و منو به آرزوم برسون و خوشبختمون کن تو هر دو عالم. 🙏🏼🌈

خودت باش دختر ؛ دنیا اصالت را ستایش میکند🧡یه وقتایی خودت رو بغل کن و بگو:خیلی راه سخت و طولانی ای رو اومدی بهت افتخار میکنم...  (:
2706