2703
2553
عنوان

امروز تولدمه ولی دلم خیلی گرفته

280 بازدید | 34 پست

بیش از اندازه از سال ۸۷ زندگی درستی خودم و خانوادم نداریم هرسال یه اتفاقی یه مشکلی 

دیگه از ۹۲ که به اینور افتضاح تر شد 

میشه برام دعا کنید دلمو خیلی شکوندن خدا تقاص دل شکستمو بگیره 😔

زادروزت رنگین کمونی بیب

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون ژیناجون برام خیلی دعا کن 

حتما جانم

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2720

عزیزم چرا چله سوره بقره رو انجام نمیدی؟اینقدر حال خوب میاره توی خونتون هم میتونی خودت بخونی هم فقط صوت شو بزاری توی خونه با صدای بلند پخش بشه میتونی سرچ کنی توی همین نی نی سایت از از معجزها سوره بقره تاپیک زدن ولی خب یه قانونی داره که اگه خواستی انجام بدی بهم بگو برات توضیح بدم

تولدت هزاران بار مبارک تیرماه جان😘😘😘

منم هرسال تولدم غمگینم

انگار این طبیعیه

خدا عشق و نور و زیباییست 🖤 ای عشق مرا دریاب🖤 رفیق اگر دلت خواست برادرِ پرکشیدم رو مهمونِ صلواتت کن🖤🖤🖤

تولد تولد تولدت مباارک مبارک مبارک تولدت مباااااررررررککککک🎉🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🌹🌹🌹🌹😍😍😍😍😍🤍🤍🤍🤍🤍🤍

البته اینکه آدم روز تولدش روز خوبی نباشه براش طبیعیه منم هر سال روز تولدم بدترین روز زندگیمه

❌درخواست دوستی ندید لطفا❌   این عادلانه نیست که دوهفته نبودم ولی برای هیچکس مهم نبود😬🙄🤣                                                    برام دعا کنید لطفا اگر دعا کردید بگید براتون صلوات بفرستم
2714
عزیزم چرا چله سوره بقره رو انجام نمیدی؟اینقدر حال خوب میاره توی خونتون هم میتونی خودت بخونی هم فقط ص ...

چ قانونی

شیرینی شب به تاریکی شه همین ک دیگ چیزی و کسی نیس ببینتت همین که دیگ کسی نیس واس چیزی ک میبینه حرف در بیاره واست :)
عزیزم چرا چله سوره بقره رو انجام نمیدی؟اینقدر حال خوب میاره توی خونتون هم میتونی خودت بخونی هم فقط ص ...

به من بگو لطفا قانونشو...

من هر روز صوتش و پخش میکنم 

دوستان مهربونم لطفا یه صلوات هدیه کنیم به آقا امام زمان عزیزمون 🙏🙏🙏🙏🙏💖💚
به من بگو لطفا قانونشو... من هر روز صوتش و پخش میکنم 

اینکه وقتی نیت میکنی ۴۱یا۴۵روز حتما باید هر روز پخش بشه صوت توی خونه یا باید انجام ندی یا وقتی انجام میدی حتی یک زوز هم نباید وقفه بیافته میگن خوب نیست

خدا خیرت بده به منم بگو

اینکه وقتی نیت میکنی ۴۱یا۴۵روز حتما باید هر روز پخش بشه صوت توی خونه یا باید انجام ندی یا وقتی انجام میدی حتی یک زوز هم نباید وقفه بیافته میگن خوب نیست

2706