2726
اعصابمو خورد کرده چندوقته رابطه میخواد من انجام نمیدم براش بخاطر همون به این طفل معصوم تو شکم من حسو ...

ب زودی منتظرباش جاتوپرکنن واسش این حرفمویادت باشه

هدف اول ۷۴🔒هدف دوم ۷۲🔒 هدف سوم ۷۰ 🔒هدف اخر۶۸🔒میخواهم💚 میتوانم 💜میشود💛

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا من نمیدونم چرا اولویتم شوهرمه جونم برای بچم میره وای شوهرم یه چیز دیگست برام

درستش همینه افرین ب شما😍

هدف اول ۷۴🔒هدف دوم ۷۲🔒 هدف سوم ۷۰ 🔒هدف اخر۶۸🔒میخواهم💚 میتوانم 💜میشود💛
ازهمون اولم رفتاراش هیچ فرقی باآدم خائن نداشت. بعضی شبابود من آنفلوآنزا گرفته بودم ازدرد ناله میکردم ...

اگه میخوای مادر بشی اینو بدون بچه هم پدر میخواد هم مادر زندگی بالا وپایین داره عزیزم بدتر از اینا هم اتفاق میفته،ولی تو دیگه مادری بخاطر بچت بجنگ و راه حل براش پیدا کن البته اینم بدون اکثر مردا بغل و بوس بلد نیست چون یاد نگرفتن و خیلی خودشونو بکشن چندماه اول نامزدی فیلم بازی کنند بعدش میشن همینی که از مرد میبینی البته  بعد بیست سال تلاش درست میشن ولی سعی کن شیرین زندگی کنی به هیچ جات نباشه کاراش فقط شاد زندگی کن باهاش خوب حرف بزن ببین چقدر فرق میکنه کم کم.فقط بدون با لجبازی تندی کاری درست نمیشه

2728

اول او اخر چیزی که برات میمونه همسرت . 

خیلی باهاش تند حرف زدی . بهش بیشتر توجه کن و باهاش بشین اروم حرف بزن که این کارو نکنه  قبل از ایکنه شما زن و شوهر باشین باید اول رفیق هم باشین 

چه مسخره.. اون بچه اگر خط قرمز شماست کسی که کمک کرده ساخته بشه همسرته. من اگر همسرم اینجوری باهام حرف بزنه دیگه شوخی که هیچی محلش هم نمیذارم. خوبه به عنوان بک مادر آینده یاد بگیری چطور با همسرت صحبت کنی تا بتونی به بچه هم احترام گذاشتن در هر موقعیتی رو یاد بدی. 

من جای استارتر نیستم که شرایط زندگیشو بدونم

ولی به نظر من بین زن و شوهر احترام که از بین بره فاتحه ی خییییلی چیزای دیگه رو هم توی زندگی زناشویی باید خوند

زبان معمار است و حرف خشتِ خام.مبادا کج بچینی دیوار سخن که فرو می ریزد شخصیتت را...

وای چرا الان همه چیو سخت می‌گیرید  منم وقتی باردار بودم از سرکار برگشتم نگو شوهرم پشت تخت قایم شده من مطمئن بودم شوهرم هنوز نیومده خونه بخیال اینکه تک وتنها م داشتم لباسامو عوض میکردم یهو شوهرم چنان از پشت تخت زد بیرون که تا یکساعت فقط طپش قلب گرفتم با اینکه باردار بودم بعدشم کلی تا مدتها با هم خندیدیم درسته کارشون تو بارداري بد بوده ولی گناه داره خواسته خودشو برات لوس کنه 

بچم خط قرمز منه کوچکترین بلایی سرش بیاد روزگارشو سیاه میکنم

بچت بچه ی همون پدر هم هست پس اول شوهرت رو دوست بدار و خط قرمزت باشه بعد بچت

خیلی بهتر از این میتونستی بگی که ترسوندتت

2706