2726
شاید ... اخه خیلی  بیش از حده این همه نفرین و عصبانیت... اخه  گاهی ادما تو رابطه کوتاه م ...

آره برا همینه که میگن نباید سکوت کنی و کوتاه بیای چون حالت بد میشه یهو منفجر میشی 

باید وقتی مشکلی هست و ناراحتی حرف بزنی راجع بهش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه کنارهم نیستین چرا پیام میدین؟؟؟ صحبت کردن رو در رو مگه چشه؟ احتمالا خواب بد دیده نخواسته بگه. ...

اخه حرف بزنن نمیتونن اسکرین بذارن سایت 😂😂

نه تُ آنی کِ همانی ؛ نه من آنم کِ تُ دانی 

اول همسر 

بعد فرزند

رفتارت اصلا خوب نیست

جور دیگه هم میتونستی توبیخ کنی

برای همه احترام قائلم اما لطفا کسی جز استارتر مگر برای پرسش سوال ریپلای نکنه روم🤍بله من کاملا مطلع هستم سایت تبادل نظر هست اما تبادل نظر دونفره رو به چند نفره ترجیح میدم…|•تصور کن نشستی تو یه کلبه قدیمی و بارونی که میباره، بوی نم چوب هارو دراورده و عطرش مستت کرده…تو همین حین که داری از پنجره جنگل بیرون رو نگاه میکنی هم هات چاکلت توی دستت رو جرعه جرعه میخوری…•|قشنگ بود؟ این رویای منه…رویای یه مادر، یک همسر، یک دختر🤍
2728
اصلشم همینه، خیلی ببخشید بچه رو از خونه پدرمون که نیوردیم، اول همسر بعد فرزند

دقیقا

بعضیا تا باردار میشن انگار دیگه شوهر میره واسه خودش

نمیخوام توجیه کنم خیانتو ولی بعضی خیانت ها از همین موضوعه

چندروزدیگه میشم۸هفته

ان شالله نی نی تون  سالم وصالح باشه.

هنوز اولشه داره حسودی میکنه یکمی بگذره درست میشه.شماهم یکمی صبور ترباش.اینقدر اعصاب خردی وکم تحملی روی بچه هم تاثیر بد میزاره.

بازم ازدکترت بپرس رابطه درحد محازی چون خیلی مونده تا فارغ بشی نمیشه شوهرت ۷ ۸ ماه دور باشه ازت که خیلی سخته واسش درکش کن.

خدا گر پرده بر دارد ز روی کار آدمها/چه شادی ها خورد بر هم/چه بازی ها شود رسوا/چه کاذب ها شود صادق/چه صادق ها شود کاذب/عجب صبری خدا دارد که پرده برنمیدارد😑
بچه ها بنظرتون پیامامو ازگوشیش پاک کنم؟

اره خیلی خز بود شبیه پیرزنای ته خط اتوبوس شدی ک غر میزنن ، خواستی بگی فردا یکم با لطافت و ناز بگو ولی من باشم نمیگم دیگ یادم میره کلا

نه تُ آنی کِ همانی ؛ نه من آنم کِ تُ دانی 
اخه حرف بزنن نمیتونن اسکرین بذارن سایت 😂😂

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣ای خدا

خدا گر پرده بر دارد ز روی کار آدمها/چه شادی ها خورد بر هم/چه بازی ها شود رسوا/چه کاذب ها شود صادق/چه صادق ها شود کاذب/عجب صبری خدا دارد که پرده برنمیدارد😑

من باردار بودم فکر کنم نه ماهه یا هشت بعد خوابیده بودم شوهرم بعضی شبا تو خواب میناله بعد من یهو دیدم نصف شبی شوهرم پا شده ادا در میراره وحشتناک منم یه آدم خیییلی ترسو اما نتر سیدم یه سیلی اون لحظه بهش زدم خودش نفهمید دوباره گرف خوابید دوباره پاشد زول زده بود به من منم دوباره بیدارش کردم گرفت خوابید بعد اصلا یهوضعی بود😅

بچه ها بنظرتون پیامامو ازگوشیش پاک کنم؟

حتما این کار بکن همسرت منظوری نداشته این دوام ش به همسرت بستگی داره با این حرفها که زدی سرد میشه ازت انوقت چند ماه دیگه تاپیک میزنی شوهرم ..... برو همین الان پاک کن

هرکه با مرغ هوا دوست شود ،خوابش آرام ترین خواب جهان خواهد بود...!

واقعا خدا شفات بده،اینجور حرف زدن عاقبت خوشی نداره دختر خوب،اونی که واست میمونه همسرته نه کس دیگه پس فردا نیای آه وزاری کنی نمیدونم چرا همسرم بهم خیانت کرده حداقل جسمی نمیتونی نیازشو برطرف کنی روحی نابودش نکن.متاسفانه دور نمای خوبی نداره این رفتارتون.

واقعا خدا شفات بده،اینجور حرف زدن عاقبت خوشی نداره دختر خوب،اونی که واست میمونه همسرته نه کس دیگه پس ...

ازهمون اولم رفتاراش هیچ فرقی باآدم خائن نداشت. بعضی شبابود من آنفلوآنزا گرفته بودم ازدرد ناله میکردم یکبار نپرسید چی شده حالت بده😔همیشه من هستم که توی ابراز علاقه پیش قدم میشدم یکبار منو به زور گذاشت خونه پدرم تا۱۰روز ازمن خبرنگرفت که من مرده ام یازنده ام😔تاحالا یکبار نشده بغلم بکنه بوسم بکنه😔.  فقط موقع س ک س اینکاراش انجام میده آدم بددهنیه😞

2706