2737
2734
تو خواب ناله میکرد ازجام پریدم زهرم ترکید هرچی پرسیدم چی شده هیچی نگفت منم ترسیدم فک کردم تشنج کرده ...

خب شاید حالش اونموقع خوب نبوده کاش پیاماتو از گوشیش پاک‌کنی نبینه

فقط 26 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کار بدی کرده، شما هم خیلی تند حرف زدی

از در دیگه ای وارد میشدی بهتر بود، همسر من که همچین کاری نمیکنه ولی اگه بترسم و اون دخیل باشه تو ترسم، مثل وقتیکه کنارش دراز کشیدم و یهو ازخواب میپره منم از جا درمیرم، اصولا به خودش پناه میبرم و میگم ترسیدم اونم عذرخواهی میکنه و آرومم میکنه. 

2731

مگه کنارهم نیستین چرا پیام میدین؟؟؟

صحبت کردن رو در رو مگه چشه؟

احتمالا خواب بد دیده نخواسته بگه.

خیلی تند حرف زدی

خدا گر پرده بر دارد ز روی کار آدمها/چه شادی ها خورد بر هم/چه بازی ها شود رسوا/چه کاذب ها شود صادق/چه صادق ها شود کاذب/عجب صبری خدا دارد که پرده برنمیدارد😑

شاید بختک افتاده بود روش یا نمیدونم اسم علمیش چیه

یا شاید حالش واقعا بد شده

ب تو نگفته نگران نشی چرا انقد نفرین کردی وایییی

به سمت بیکران‌و فراتر از آن✨                                                   زنانی که پای دویدنشان را بریده اند دخترانی به دنیا می اوردند که بالی برای پرواز دارند🧚🏼‍♀️                                                             غروب های زیبا ...نیازمند اسمان های ابری هستند🪐🌤                   به زودی میام تاپیک موفقیتامو‌‌میزنم🌈
خیلی اعصابم برای بچه توشکمم خوردشد نگران شدم نکنه بخاطر رفتارای بابای احمقش براش اتفاقی بیفته

اروم‌باش جای من بودی فکر کنم چاقو برمیداشتی شوهرتو تیکه میکردی 

جواب ابلهان خاموشیست....پس اگه ریپ زدی و جواب ندادم بدون که این مثل در موردت صدق میکنه..
2738
شاید بختک افتاده بود روش یا نمیدونم اسم علمیش چیه یا شاید حالش واقعا بد شده ب تو نگفته نگران نشی چ ...

آخه میدونه باردارم و روی بچم حساسم اینقدر عذابم میده به اون طفل معصوم که اندازه یک کنجدهستش تورحم من حسودی میکنه

بچم خط قرمز منه کوچکترین بلایی سرش بیاد روزگارشو سیاه میکنم

حتما خط قرمز پدرش هم هست اسی به این فکر کن حتی یه درصد واقعا اتفاقی افتاده بود براش اما بخاطر اینکه تو رو ناراحت و نگران نکنه گفته هیچی نبوده. 

عارضم بوعلی سینا را ندیده اید!؟
آره کثافت عمدا جوابمو نمیداد نصف شبی هوس نازکردن زده بودبه سرش

گناه داره یکم بیشتر توجه کن بهش ...

خیلی بد باهاش صحبت کردی ...

شاید اصلا فلج خواب شده ...

😕😕😕 دلم گرفت واقعا ...

یه وقت به خودت میای می بینی دیگه فرصت جبرانی نیستاااا ذره ذره احساس ادم نابود میشه ...

با هم خوب حرف بزنین  مسئله خاصی نیست ...

بچم خط قرمز منه کوچکترین بلایی سرش بیاد روزگارشو سیاه میکنم

همه آدمها بچشون براشون عزیزه🫤🫤🫤

والا من میتونم یه روز بچمو نبینم ولی نمیتونم یه روز شوهرمو نبینم

شوهرته که در آخر برات میمونه و همدم شماست

این چه طرز برخورده

مگه کنارهم نیستین چرا پیام میدین؟؟؟ صحبت کردن رو در رو مگه چشه؟ احتمالا خواب بد دیده نخواسته بگه. ...

اعصابمو خورد کرده چندوقته رابطه میخواد من انجام نمیدم براش بخاطر همون به این طفل معصوم تو شکم من حسودی میکنه

آخه میدونه باردارم و روی بچم حساسم اینقدر عذابم میده به اون طفل معصوم که اندازه یک کنجدهستش تورحم من ...

شاید شما ی رفتاری انجام دادی که حسادت اون پیدا شده...

کلمه بچم قشنگ نیست، هیچ بچه ای جای همسر رو نمیگیره.

2706