2737
2734

یکی به من اینطوری بگه همون جا مستقیم میرم جلو در دادگاه می شینم تا صب بشه دادخواست طلاق بدم 

جواب ابلهان خاموشیست....پس اگه ریپ زدی و جواب ندادم بدون که این مثل در موردت صدق میکنه..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تو خواب ناله میکرد ازجام پریدم زهرم ترکید هرچی پرسیدم چی شده هیچی نگفت منم ترسیدم فک کردم تشنج کرده ...

خب بیدارش میکردی

آب میاوردی

چراغ رو روشن میکردی

یعنی الکی ناله میکرد؟ برای جلب توجه؟

یکی به من اینطوری بگه همون جا مستقیم میرم جلو در دادگاه می شینم تا صب بشه دادخواست طلاق بدم 

خیلی اعصابم برای بچه توشکمم خوردشد نگران شدم نکنه بخاطر رفتارای بابای احمقش براش اتفاقی بیفته

2738
تو خواب ناله میکرد ازجام پریدم زهرم ترکید هرچی پرسیدم چی شده هیچی نگفت منم ترسیدم فک کردم تشنج کرده ...

اونم تو خواب افتاده بوده از قصد نبوده که 

اینقدر زود قاطی نکنید زندگی شوخی بردار نیست انشالله دلت شاد باشه

ما خانما چرا عادت داریم خودازاری کنیم وقتی مردا انقد بی خیال و بی تفاوتن ...درسته ک زنا بصورت غریزی حساسن موقع بارداری هم حساس تر میشن ....سعی کن فقط ب خودت فکر کنی و با بچت ریلکس کنی و حرف بزنی اصلا هیچی و هیشکی نذار متلاطمت کنه...

تا شقایق هست زندگی باید کرد...
خیلی اعصابم برای بچه توشکمم خوردشد نگران شدم نکنه بخاطر رفتارای بابای احمقش براش اتفاقی بیفته

اون بچه با این چیزا اتفاقی براش نمیفته

شما هم بچه دار شدی لژفا شوهرتو دور ننداز🫤

عزیزم خیلی تند برخورد کردی خودتم که میگی خواب بوده پس عمدا اینطوری نکرده چرا انقدر عصبانی شدی☹

2706