2737
2734
عزیزم من متاسفم درکت میکنم ،مادرتون دیگه سراغی ازت نگرفت الان میبینیش؟ 

ممنونم عزیزم.. نه نیومد رفت پی خوشگذرونیهای خودش

وقتی کوچیک بودم ب پدرم خیانت کرد ب همین دلیل ازهم جداشدن..ومن سالهاست ازش متنفرم نمیدونم مرده یا زندست..هیچوقت نفهمیدم مادر یعنی چی طعم محبت مادری رو نچشیدم..دلمم نمیخاد ببینمش خبری هم ازش ندارم ازهبچکدوم ازخانواده مادریم.. نمیدونم دایی خاله و... داشتم یانه..هیچوقت ازپدرمم سوال نکردم

ممنونم عزیزم.. نه نیومد رفت پی خوشگذرونیهای خودش وقتی کوچیک بودم ب پدرم خیانت کرد ب همین دلیل ازهم ...

الان چندسالتونه ،خیلی سخته چطورتونست اینکارو کنه چی بگم شاید نتونسته بیاد دیدنت ،درعجبم از خانواده مادری حتی اونا ذره ای دلشون نسوخت که حداقل اونا حالی بپرسن ازت ،من بعدطلاق پسرم ۴سال پیشم بود خودش بخواست و دلخواه خودش رفت برام سخت بود چه شبها که گریه نکردم و بخاطراینکه کسی نفهمه حالمو سرمو توبالشت فرو میبردم در درونم جیغ میزدم خدایا من بچمو بدست امن تومیسپارم توام آرومم کن پسرم ازمن دوره ۱۲۰۰ کیلومترفاصله داریم،من هروقت زنگ میزد مامان بیا تا ۲۴ ساعت دیگه اونحا بودم،۴سال بود که ازپیشم رفته بود من ازدواج کردم، سالی ۳تا۴بارهرجورشده باهزارتا زور و دعوامیرفتم همسرم یه چشممو اشک میکرد یکی راخون،باچشم گریون میرفتم با چشم و دل خون برمیگشتم،یکبار نذاشت یکسال و۳ماه برم خدایا چقدرسخت بود وقتی رفتم دیدمش چقدربزرگ شده بود ومن شاهد قدکشیدنش نبودم،آخرین بار مهرماه رفتم ولی میگه دیگه نمیزارم بری اصلا نمیدونم چکارکنم ساعتی نیست که قلبم مچاله نشه توخیابون هرپسری را ببینم قدش مثل پسرمه یا یه خرده شباهتی داره گریه ام میگیره،من اگرمیدونستم نمیزاره برم هیچوقت ازدواج نمیکردم،ازخدامیخوام آرامش داشته باشی انشاا... به جبران نداشته هات چیزای بهتری نصیبت بشه عزیزم

پسری دارم که ماهه  مطمئنم یه روزی آقاوکیل میشی و من بهت افتخار میکنم،میخوام بدونی مهمترین عشق زندگی مادری  دوستت دارم مرد مادر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان چندسالتونه ،خیلی سخته چطورتونست اینکارو کنه چی بگم شاید نتونسته بیاد دیدنت ،درعجبم از خانواده م ...

عزیزم بمیرم واس دل پردردت.. الهی ک ب حق فاطمه زهرا خدا برات معجزه کنه تاکنار پسرت روزگارتو سپری کنی انشالله خدا دل شوهرتو نرم کنه بزاره بری پیشش ب خداتوکل کن ازخدابخواه خودش ب دل شوهرت بندازه..منم درسته مادرنداشتم اما الان خودم مادرم وطاقت یک ساعت دوری ازبچمو ندارم میدونم دوری چقدرسخته ..بازم منو ببخش ک زودقضاوتت کردم هرجا اسمی ازبچه طلاق میاد دیوونه میشم میدونم پسرت چی میکشه با گوشت وخونم درکش میکنم..انشالله خدا دلتو شاد کنه وب حق حضرت مادر دوری ازبچتو هرچه زودتر ب وصال ختم کنه❤