2410
2553
عنوان

لنز میزارم بده ؟

692 بازدید | 10 پست

چشام ابیه یه بار تو خیابون دوتا پسر بهم گفتن نگا چشاشو بعد یکی دست زد به باسنم 😭 

لباسم هم واقعا خوب بود و مشکلی نداش که بگید شاید از اون بوده 

حالا دیگه لنز میزارم میرم بیرون لنز مشکی آسیبی به چشم میزنع بچه ها 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

بخاطر حرف مردم خودتو عوض نکن. پشیمون میشی طبق تجربه میگمت. تعرض در هر حالتی ممکنه. اگر چشمات ابی نبودیچیز دیکه میگفتن. 

از سال ۹۵ موقع تصادفم و از سر تو تخت موندن با نی نی سایت آشنا شدم و همش خواننده خاموش بودم. سال ۹۶ یه تاپیک زدم به اسم (عجیب اما واقعی) که تعریف یه اتفاقی از خودم بود و هیچکس باورش نشد و شروع کردن به تمسخرو....دیگه خودتون بعضی کاربرا رو میشناسید، منم عصبی شدم و لغو کاربری.. سال ۹۷ با یه کاربری بنام آنشرلی دوباره برگشتم که گمش کردم و از اون موقع دیگه سرنمیزدم اینجا یا خیییییییلی کم. راستی یه نکته اگر نمیخواید بهتون خیانت بشه یا زندگی زناشوییتون خراب بشه به نی نی سایت نیاید یا لاقل وارد این تاپیکا نشید چون ضمیر ناخودآگاه جوری برنامه ریزی شده که هرآنچه بهش عادت کنه کم کم با برنامه ریزی اونو به واقعیت زندگیتون تبدیل میکنه و......دربارش مطالعه کنید واقعیت خطرناکیه بیدار شید
2714