2328
2298
عنوان

بعد رفتن مهمونا دعا و پودر تو خونه پیدا کردم..

| مشاهده متن کامل بحث + 559 بازدید | 35 پست
واقعا این دعا و پودرها که میزارن عمل میکنه؟

اره 

اگه میتونی خودتم پیش یه دعاکن قرانی یه سحرباطل درست کن بزار تو‌خونت

هر روزم سوره بقره رو بزار با گوشیت یا تلویزیون تو خونت بخونه روزی ۲۵ ایه

میگن باطل میکنه

بچه ها برای پسر نازم از این سایت لباس و سیسمونی با اسم خودش گرفتم، جالب اینه که هر چیزی انتخاب کنید با گلدوزی اسم بچه خودتون میفرسته، 

البته برای بچه های بزرگتر هم حوله و عروسک و تیشرت دارن که همه گلدوزی اسم کودک خودتون رو دارن، 

من خودم راضی ام واقعاً  اینجا میتونید قیمت ها و مدل ها رو ببینید 

اره  اگه میتونی خودتم پیش یه دعاکن قرانی یه سحرباطل درست کن بزار تو‌خونت هر روزم سوره بقره رو ...

اعتقادی نداشتم به این چیزا ولی الان گفتی ترسیدم و حس میکنم یه چند بازی تاثیر گذاشته الان که بهش فکر میکنم

2051
واقعا این دعا و پودرها که میزارن عمل میکنه؟

بی تاثیر ام نیست انرژی خوبی نداره 

منم از تو شومینه ی خونم ی قفل ک روش کلی کنده کاری شده بود پیدا کردم 

مادر همسرم اومده بود خونمون گذاشته بود.... بااینکه اعتقاد نداشتم تاثیر داشت 

تا دیگ باهمین ادرار ک گفتن بهم باطل شد قفلم انداختم بیرون

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  قربونت بشممم منکه یهویی اومدی تو دلم مامانی ایشالا ک سالم و خیلی زود توبغلم بگیرمت   دخترکم   عااااشقتتتتتممممم  
بی تاثیر ام نیست انرژی خوبی نداره  منم از تو شومینه ی خونم ی قفل ک روش کلی کنده کاری شده بود پ ...

وای چقدر بد ذاتن بعضیا اخه مادر شوهرتون نباید پیش خودش بگه زندگی ‌پسرمه چرا باید همچین کاری کنم؟ یا عمه احمق من نباید بگه زندگی داداشمه

نمیدونم چی بگم واقعا 

فقط به این نتیجه رسیدم که همه کس نباید راه تو خونه ، هرکی میخواد باشه ، باشه

اعتقادی نداشتم به این چیزا ولی الان گفتی ترسیدم و حس میکنم یه چند بازی تاثیر گذاشته الان که بهش فکر ...

اره خیلی زندگیا همینطور خراب شده 

ولی قدرت خدا بالاتره توکل به خودش

دعاکنی کلام قران مینویسه برو سحر باطل کنه برات حتما

عمتم دیگه راه نده خونت

ازش دوری کن

اره خیلی زندگیا همینطور خراب شده  ولی قدرت خدا بالاتره توکل به خودش دعاکنی کلام قران مینویسه ...

من نمیرم پیش دعا نویس و این داستانا ولی کارایی که خانوما گفتن انجام میدم

فقط از خدا میخوام این بد ذاتا هرچی میخوان بهشون بده که چشمشون دنبال زندگی بقیه نباشه

وای چقدر بد ذاتن بعضیا اخه مادر شوهرتون نباید پیش خودش بگه زندگی ‌پسرمه چرا باید همچین کاری کنم؟ یا ...

از کوتاه فکریشونه نمیتونن درست تصمیم بگیرن راستش از اون موقع فقد اکثرا ما میریم خونشون برای حالجویی چی بشه ک اونا بیان ک من چهار چشم فقد مراقبم باز کاری نکنه 

خدا ایشالا کمکشون کنه 

فقط 5 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  قربونت بشممم منکه یهویی اومدی تو دلم مامانی ایشالا ک سالم و خیلی زود توبغلم بگیرمت   دخترکم   عااااشقتتتتتممممم  

چقدررررر پست و عوضی

بخدا مغزم سوت کشید

منم یبار دیدم یکی از آشناهامون دست میکشید روی لباسام که روی طناب پهن بودن

اولش توجهی نکردم اما یجوری هول کرد و الکی خندید که بهش شک کردم.بعد از چندسال هنوز یادم نرفته

گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد😍
من نمیرم پیش دعا نویس و این داستانا ولی کارایی که خانوما گفتن انجام میدم فقط از خدا میخوام این بد ذ ...

شنیدم ادرار بچه ی نابالغ،باطل میکنه دعارو

گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد😍