2726
عنوان

حالم از خودم بهم میخوره

1130 بازدید | 115 پست

زندگیم روز به روز داغون تر میشه هیچ امیدی به زندگگی ندارم تا حالا 27سالمه ازدواج نکردم 

نه کاری نه شغلی نه زندگی ای 

هیچ امیدی به زندگی ندارم 

لعنت به زندگی 

چرا من نمیتونم شاد باشم 

چرا دنبال کار نمیری

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

همه که نباید شبیه هم باشند ...کتاب بخون نقاشی کن ، فیلم ببین ، آشپزی ،کارای خونه .

دوستای خوبم ،لطفا حواستون باشه به افرادی که این بیماری رو دارند ((سادومازوخیسم))  ______متاسفانه این عده از درد و رنج مردم لذت میبرند و ممکنه راهنمایی های غلطی بهتون بدهند😟😥☹️____       علایق من: کتاب📚و تحقیق 📝  ، مهربونی🧚🌷🧚، کمک به هم نوع ⭐🌎🕊️ عاشق افراد باکلاسی هستم که هیچ وقتی برای غیبت کردن و تهمت زدن ندارند💓

عزیزم یه کلاسی چیزی برو حداقل

برنامه ریزی کن و محکم پاش وایسا تا به هدفت برسی هیچوقت دیر نیست

و اینکه سعی کن ورزش هم کمی برای روحیت خوبه

ان ‌شا الله ازدواج موفقی هم داشته باش گلم

2706