2297
2298
عنوان

حالم از خودم بهم میخوره

| مشاهده متن کامل بحث + 1040 بازدید | 115 پست
گوشیو بذار کنار ،دنیای مجازی کاری نمیکنه برای آدم ، روزی سی دقیقه فقط به درد میخوره بیای تو فضا ی مج ...

نمیتونم مثل کسی که منتظره که یکی بهش پیام بده منتظر معجزه م  گوشیم نباشه دق میکنم

سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

2051
ببین اون دعا نویسایی که پول زیاد میخوان و همش میخندن دعانویس خوبی نیستن اون دعا نویسایی پاک و پیرن و ...

خب منم پیش  یکی رفتم گفت هرچقدر دوست داری بده پیرمردم بود تازه دم خونش هر روز صف میکشیدن

نمیتونم مثل کسی که منتظره که یکی بهش پیام بده منتظر معجزه م  گوشیم نباشه دق میکنم

خودت برای خودت جز تاپیک زدن قدمی بر دار لطفاً  ،هیچ کس به دادت نمی‌رسه و نمیتونه تو رو نجات بده تا نخواهی

(و خداوند هیچ متکبر فخر فروشی را دوست ندارد..)
حتما تو دلت به دعا اعتقاد نداری

داشتم که جواب داد ولی پسره ته دلم حس میکردم بگیر نبود آخرش گندش دراومد دختر باز بود و گرنه خیلی ادعایش میشد که منو میخاست

یعنی بیست ساله خدا یکی نیومده بگه دخترتونو میخام چون فک و فامیلامون چند تاشون لج هستن با من دعایی چیزی میزنن

خدا بیامرزه پدرتونو به خدا نمیتونم هیچ کاری کنم  خیلی فشار روحی رومه

عزیزم یه لحظه رفتم داخل کاربری ت از شما بعیده که یه عمر درسخوان بودی ، حالا دنبال  حس ششم  و فالگیر و رمال باشی، لطفاً خودت را نجات بده

(و خداوند هیچ متکبر فخر فروشی را دوست ندارد..)
آخه بعضیا الکی میگن کلاهبردارن

نه بابا دختر خالم همش پشت سرش حرف بود بیچاره فقط ۱۹ سالش بود بردمش پیش دعا نویس بعد چندهفته براش خاستگار اومد و باهاش ازدواج کرد 

حالا انقدر خوشبخت شده ماشالاه دیگه مارو تحویل نمیگیره