2297
2330
عنوان

حالم از خودم بهم میخوره

1041 بازدید | 115 پست

زندگیم روز به روز داغون تر میشه هیچ امیدی به زندگگی ندارم تا حالا 27سالمه ازدواج نکردم 

نه کاری نه شغلی نه زندگی ای 

هیچ امیدی به زندگی ندارم 

لعنت به زندگی 

چرا من نمیتونم شاد باشم 

چرا دنبال کار نمیری

یک وجود سیمانی بسازیدهرچ سنگ زدند سنگ بشکند🦍    ты не мое яйцо, даже если ты похож на меня.          انسـان نـاصحیحـی هسـتم در تمـام ابعـاد                 من بین ی انسان فرهیختع و متشخص و ی انگل بددهن بی شخصیت مدام در حال نوسانم:)   https://t.me/Hich_zhکمی حرفای پوسیدع              

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2051

درس چی خوندی ؟بلاخره با یه چیزی شروع کن 

دقت کنید .کنکور ارشد .ارررررررشد .چطور بعضیا اینجا نمی‌دونن همه مقاطع لیسانس, ارشد و دکترا کنکور داره ؟۲۸سالمه .مدتی شاغل بودم و حالا کنکور ارشد دادم .از این به بعد دانشجوی ارشدم .نوشتم چون اسمم باعث سوءتفاهم برای کاربرانیه که خودشون دعوا راه میندازن و بعد کم میارن و به موضوع سن اشاره میکنن .وگرنه زندگی و تصمیمات شخصی من به هیچ کس مربوط نیست .

عزیزم یه کلاسی چیزی برو حداقل

برنامه ریزی کن و محکم پاش وایسا تا به هدفت برسی هیچوقت دیر نیست

و اینکه سعی کن ورزش هم کمی برای روحیت خوبه

ان ‌شا الله ازدواج موفقی هم داشته باش گلم

چجوری  یا خواستگار هایی دارم که دوس ندارم یا کسایی که من میخوام نمیشه  الکی مردم میگن قس ...

عزیزم هزارتا راه داره برو پیش یه دعا نویس طالع خودتو ببین یاهم یه دعای بخت گشایی بگو بنویسه برات بااونی که میخوای ازدواج کن

حسابداری

خوبه که برو چند تا نرم افزار یاد بگیر جاهای خصوصی کار کن .شهر کوچیکی ؟

دقت کنید .کنکور ارشد .ارررررررشد .چطور بعضیا اینجا نمی‌دونن همه مقاطع لیسانس, ارشد و دکترا کنکور داره ؟۲۸سالمه .مدتی شاغل بودم و حالا کنکور ارشد دادم .از این به بعد دانشجوی ارشدم .نوشتم چون اسمم باعث سوءتفاهم برای کاربرانیه که خودشون دعوا راه میندازن و بعد کم میارن و به موضوع سن اشاره میکنن .وگرنه زندگی و تصمیمات شخصی من به هیچ کس مربوط نیست .