2297
2330
عنوان

تکرر ادار و سوزش و درد بعد ادرار....

196 بازدید | 20 پست

اجروز عصری یهو تکررادرار گرفتم و الانم که نصف شبه بیدار موندم..نتونستم‌بخوابم همش دستشویی میرم.. اینم بگم که ۳_۴روزی دچار یبوست شده بودم.. تو این مدت هج سردی زیاد خوردم.. اونموقع که نبات زیر دستم بود و فدت فدت میخورم همه چیم‌نرمال بود.. اما الان....

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2051
از چیه؟؟ یبوست؟ 

عزیزم عفونته منم اینجوری شده بودم دوتا قرص مترونیدازول بخور ساعتت هم تنظیم کن هر ۸ساعت یکبار بخور خوب میشی 

فقط 27 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکربارداری نیست عروسیمه🥺💍❤                   نی نی سایت که نیست      ختم صلواته😂😐       حالا که امضام رو خوندی میشه برای زودتر مستقل شدنم و صاحب خونه و ماشین شدنم و جو شدن جهیزیه و وام ازدواجم دعام کنید ولقعا خیلی دارم اذیت میشم 🥺❤منم دعاتون میکنم مرسی ...دوست داشتی به تاپیک هام سربزن و نظرای مفیدت رو بگو🙂❤خب دیگه بابای🙋‍♀️🙂❤
آره.. ولی الانو چیکار کنم...نمیتونم بخوابم

میفهمم جان ماه پیش منم همین مشکلو داشتم با دوتا دارو خوب شد

ببین الان شیاف دیکلوفناک هس استفاده کن صبم برو دکتر عموم یا زنان 

‍بگذار دوام‍ آوردن هُنر ‍‍ط ‍باشد🌱                     ‌‌‌‍کاربر97                              ‍
آموکسی سیسیلن خوب نیست؟؟ اونو الان دارم

اینو خبر ندارم بخدا استفاده نکردم تا بحال ولی این قرص بخوری اروم میگیری راحت میخوابی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکربارداری نیست عروسیمه🥺💍❤                   نی نی سایت که نیست      ختم صلواته😂😐       حالا که امضام رو خوندی میشه برای زودتر مستقل شدنم و صاحب خونه و ماشین شدنم و جو شدن جهیزیه و وام ازدواجم دعام کنید ولقعا خیلی دارم اذیت میشم 🥺❤منم دعاتون میکنم مرسی ...دوست داشتی به تاپیک هام سربزن و نظرای مفیدت رو بگو🙂❤خب دیگه بابای🙋‍♀️🙂❤
مرسی گلم . خیلی لطف کردی

قربونت عزیزم کاری نکردم...داشتی قرصش رو‌‌..؟!

من درکت میکنم خودم اینجوری شدم داغون بودم اصلا باید تشکم دم دستشویی پهن میکردم خیلی اذیت شدم سعی کن حتما لباس زیرت و شرتت رو عوض کنی میتونی هم لخت بخوابی بهتره

1
5
10
15
20
25
30
35
40