2410
2553
عنوان

میشه یک لحظه بیاین کمک لازم دارم

158 بازدید | 13 پست

سلام 

من پول لازمم 

یکمقداری لوازم داشتم گذاشتم برای فروش 

ولی با این که مفت زدم گذاشتم دیوار هرکی میاد یا اذیت میکنه با قیمت پایین تر می خواد 

راه حل بهم بدین چه کار کنم 

بدهی داریم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من شخصه از دیوار هیچی نمیخرم چون بجز فروشگاها بقیه جنسای دوهزاری رو خدا تومن قیمت میزارن بعضاشون گرونتراز نو

🌺میتونی شیدا صدام کنی عزیزم،میشه برای خونه دار شدن من  وهمه مستاجرا ی صلواتمهمونم کنی🌷🌷
2456
من شخصه از دیوار هیچی نمیخرم چون بجز فروشگاها بقیه جنسای دوهزاری رو خدا تومن قیمت میزارن بعضاشون گرو ...

بله دیگه همین فکر باعث میشه ماها که وصیله ها مونو زیر قیمت بزاریم با زم خدادتومن پاییتر بخوان 

بله دیگه همین فکر باعث میشه ماها که وصیله ها مونو زیر قیمت بزاریم با زم خدادتومن پاییتر بخوان 

ن گلم من تجربه کردم میگم، انشالله ک هرچی صلاح برات پیش بیاد عزیزم

🌺میتونی شیدا صدام کنی عزیزم،میشه برای خونه دار شدن من  وهمه مستاجرا ی صلواتمهمونم کنی🌷🌷
2714

منم چندتا لباس خوب دارم کلا یکی دوبار پوشیدم نمیخام بزارم دیوار میخرن ؟ حالا کمتر هم خواستن میدم باورکن یه شلوار ترک خریدم اولش خوشم اومد بعد کلا سبک لباس پوشیدنم تغییر کرد با اینکه قیمت بالا خریده بودم حاضرم کمتر بدم فقط بفروشم الکی تو کمد مونده 

منم چندتا لباس خوب دارم کلا یکی دوبار پوشیدم نمیخام بزارم دیوار میخرن ؟ حالا کمتر هم خواستن میدم باو ...

نه متاسفانه 

بیشتر انتظار دارن مجانی وصیله رو بدی بهشون 

حتی شده اومدن گفتن واقعا مجانی وصیله هارو بدم بهشون 

نه متاسفانه  بیشتر انتظار دارن مجانی وصیله رو بدی بهشون  حتی شده اومدن گفتن واقعا مجا ...

چه پررو  بگو لباس رو بیایید ببینید اول بگو خودتون بودید مجانی میدادید باورکن لباسهای خوب دارم نهایتا دوبار پوشیدم اما دیگه نمیخامشون تو کمده نمیدونم چطوری بفروشم 

چه پررو  بگو لباس رو بیایید ببینید اول بگو خودتون بودید مجانی میدادید باورکن لباسهای خوب دارم ن ...

من لباس نو دارم 

قیمت قدیم زدم برای فروش 

طرف میاد میگه من اینو ۳۹میخرم 

یا ساعت داشتم گذاشته بودم اومده بود میگفت مجانی بده ساعت رو