2733
2734

خیر سرم قرار بود امسال توی تابستون دهمو ببندم ولی دریغ از تمیز کردن کمد کتابام بعد از امتحانات چه برسه به خوندن کتابها.....

این سنجشم یبار میگه عمومی ها هس یبار میگه نیس گیج شدیم...

خدایا سر عقل بیارتشون...یه تصمیم بگیرید دیگ...

دیوانه دارم میشم...اه

همش بی برنامه ام...

تا ۵ صبح بیدار و تا ۱۲ ظهر خوابم...

حالم بهم میخوره از زندگیم...

فکر این که دیگران چطور دارن تلاش میکنن و من عقبم ازشون دیوونم میکنه با این حال بازم بی برنامم....

این هفته هم میریم مسافرت کلا تیر ماه ب فنا رفت...

نیاز به یک شوک دارم...

تا بلند شم...

نمیدونم چیکار کنم...اه.....خستممممممم😐😪

از همین الان نیاز به مطالعه سنگین نیست

روزی اگه پنج ساعت هم بخونی از الان البته اگه مفید و عمیق باشه از بیشتر رقیبات جلویی

درخواست قبول نمیکنم قبلش موضوع درخواست رو بهم بگید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین اینا فقط بازی بود که بچه ها بیخیال عمومی بشن و باز اضافه کنن و یه شوک بهتون وارد کنن زرنگ کسی ...

ماهور اسم خودته؟😍

ببین اخه مصاحبشو دیدم میگفت چون پارسال رسمی اعلام کردیم عمومی ها حذفن و سال یازدهم کنکوری های ۴۰۲ بود...بنابراین با اعتراض همراه شد و ب هرحال نطام قدیمی ها هم شاید شرکت کنن پس اضاف کردیم عمومی ها رو...

یجوری بود ک انگار ۴۰۳ (موقع کنکور من) حذف میشن....ولی باز گیج شدم....اصن روحمو به درد میاره که بخوام درسایی مثل دینی و عربی رو برا کنکور بخونم

2731
از همین الان نیاز به مطالعه سنگین نیست روزی اگه پنج ساعت هم بخونی از الان البته اگه مفید و عمیق باش ...

من هنوز ۵ دیقه هم نخوندم چ برسه ب ۵ ساعت.....هنوز کمدم بهم ریختس...اصن اعصاب ندارم ، حال ندادم نمیدونم چمه

من هنوز ۵ دیقه هم نخوندم چ برسه ب ۵ ساعت.....هنوز کمدم بهم ریختس...اصن اعصاب ندارم ، حال ندادم نمیدو ...

خب منم میگم با پنج ساعت استارت بزن چه بسا کمتر

من با اون حجم از کتابام و خرت و پرت و ات اشغالا نهایتا یه چهار ساعت وقتمو گرفت مرتب کردن و خالی کردنشون البته با کمک مامانم

درخواست قبول نمیکنم قبلش موضوع درخواست رو بهم بگید
2738

خواهر ببین من ۴۰۲ عم امسال میردم دوازدهم تابستون دهممو خیلی خیلییی راحت هدر دادم الان خیلی پشیمونم هم دهم هم یازدهم هیچی کنکوری کار نکردم وضعت خیلی از ما بهتره مطمئن باش چون ۴۰۳ هستی عمومیا رو نخون فعلا تا مشخص شه اگه هم خیلی نگرانی فقط روتین عمومیا رو انجام بده فقط بخون و تست زدنو تمرین کن نخونی سال بعد به حرفم میرسی

خواهر ببین من ۴۰۲ عم امسال میردم دوازدهم تابستون دهممو خیلی خیلییی راحت هدر دادم الان خیلی پشیمونم ه ...

مرسی بابت اینکه اومدی تایپیکامو خوندی و کمکم کردی:)💛

ببین تیرماهم که هدر رفت چون قراره بریم مسافرت...

تا کتاب بگیرم و اینا دیگ از مرداد شروع میخوام کنم...

بنظرت ایراد داره این یه ماه رو از دست دادم؟

انشالا ۴۰۲ بهترین زتبه رو بیاری🙂

الان واس شما عمومی ها هست یا نه؟

2706