2726

سلام امروز یکی باواتساپ زنگید با پروفایل صداسیما تلفن ثابت خیلی خیلی عجب ادرس داد ادرس خ الوند . یعنی جوری حرف زد من گفتم برنده شدم دیگهفت ۱۵

م حواله خرید کالای ایرانی شماره کارت گرفت بعد وارد همراه بانک منم خر شده بودم دیگه اخرا دیدم دیوونه همه چیو داره میگیره بلاک کردم ز زوم ۱۱۰ فتا گفتن خانم کلاهبرداره شانس اوردی رمز دوم ندادی

اینقدر دزدی زیاد شده که دیگه وقت نمیکنن بهمشون برسن ،امروز یکی میگفت از فلان اداره بهم زنگ زدن که من خانم فلانی هستم(که البته کسی به همین اسم در آن اداره هست)لطف کنید پیامهایی که برای مالیات  براتون آمده روبرای من در واتساپ بفرستین ،من بهشون گفتم یکی از اسم اون خانم داره استفاده میکنه ،  چون وقتی  پیامها رو خودشون  فرستادن   دیگه چه لزومی داره مجدد برای شماره اشون  در واتساپ ارسال بشه، اینم به نظرم شیوه جدید کلاهبرداری هست  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من تو دیوار یه اگهی دیدم ماشین نو بدون پیش پرداخت با اقساط ۷ ساله خیلی شرایطش خوب بود گفت تو وات باید پیام بدیم بعد من عکس شناسنامه شوهرمو و با شغل و....فرستادم ولی ۵روز گذشته خبری نشده دوتا تیکم خورده فقط ابی نشده...به نظرتون ممکنه کلاهبرداری باشه؟دیروزم دوباره اگهی گذاشتن تا امروز پاکش کردن

.

اصلا اعتماد نکین اتفاقا کسی بود رفت قولنامه کنن ماشین یارو نوشته بود طبق بند فلان هرکدوم طرفین معامله بهم بزنه ۳ت باید جریمه بده. بعد گیرداده بود برگه کمپانیتون نییس. چون معامله بهم میخوره ۳ت باید بدی. طرفم ازترسص داده . خاهشا مواطب باشد