2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

زردچوبه. 

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 

رنگ غدا ارزونه عزیزم. پودریش ارزونتره. زردچوبه و کاری و پاپریکا باهم هم رنگ خوبی میدن و طعم رو عالی میکنن

از سال ۹۵ موقع تصادفم و از سر تو تخت موندن با نی نی سایت آشنا شدم و همش خواننده خاموش بودم. سال ۹۶ یه تاپیک زدم به اسم (عجیب اما واقعی) که تعریف یه اتفاقی از خودم بود و هیچکس باورش نشد و شروع کردن به تمسخرو....دیگه خودتون بعضی کاربرا رو میشناسید، منم عصبی شدم و لغو کاربری.. سال ۹۷ با یه کاربری بنام آنشرلی دوباره برگشتم که گمش کردم و از اون موقع دیگه سرنمیزدم اینجا یا خیییییییلی کم. راستی یه نکته اگر نمیخواید بهتون خیانت بشه یا زندگی زناشوییتون خراب بشه به نی نی سایت نیاید یا لاقل وارد این تاپیکا نشید چون ضمیر ناخودآگاه جوری برنامه ریزی شده که هرآنچه بهش عادت کنه کم کم با برنامه ریزی اونو به واقعیت زندگیتون تبدیل میکنه و......دربارش مطالعه کنید واقعیت خطرناکیه بیدار شید
2714
نه با موادتون با لوبیا و گوشت چرخی و پیاز از همون اول بریز و بذار تفت بخوره ، توی ریختنش هم باید حسا ...

مثلا برا سه پیمانه برنج چند قاشق خوبه؟

به فنا رفته در این زندگی"لی سنگ مانگ"
2706