2726

دیروز بهش پیام دادم گفتم این مانتو رنگ صورتی سایز ۴۱دارید گفت بله شماره کارت داد منم پولشو زدم براش امروز میگه نداریم میگم خب پولمو برگشت بزن میگه نمیشه یه رنگ دیگه بردار چند تا چرت و پرتی بهش گفتم 

گفتم نمیخام پولمو برگشت بزن میگه  فرستادم برات🙄کوفتش بشه من که راضی نیستم خدا لعنتش کنه

شما چطوری سفارش میگیرید اطمینان میکنید

ای پناه بی کسان مرا دریاب🖤

من اول پیجو میدم دست یکی ببینع معتبر یا ن

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سایز  41 داریم مگه  

میشه این دعا رو در حقم بخونید 🙏اللهم الرزقنا شهادت فی سبیلک🧡بیدلیل خوب باش💙 به قول آن رفیقمان: حرف هایی در دلم هست اما حاضرم فقط  به کسی بگویم که فردا آخرین روز  زندگی اوست💔✌️من باختم ولی میسازمش🌿 خدایا تو را بر آنچه از حکمتت ندارم. شکر و برای آنچه از رحمتت دارم سپاس🌿💚مهر۱۴۰۱
2728
من از اونایی که سایت دارن سفارش میدم فقط کی حال داره سه ساعت تو دایرکت منتظر بمونه

دلم نارنگی خواست 😑☹

بس دعاها که خلاف است و هلاک... کز کرم می نشنود یزدان پاک... شکر ایزد کن دعا مردود شد.. ما زیان پنداشتیم ان سود شد.. مصلح است و مصلحت را داند او.. آن دعا را باز می گرداند او...لینک تاپیک چالش ناشناس جدید من

من دلو زدم دریا پابند طلا سفارش دارم 🥴

با احمق ها نباید بحث کرد  فقط باید آخرش گفت تو خوبی ببخشید 🤗🤗...دعا کنید شاید بزرگترین خواسته شما کوچکترین معجزه خدا باشه .الهی دلتون شاد،تنتون سالم جیبتون پر پول باشه .انسانیت به دین و مذهب نیست همین که دلی را نرنجانی انسانی 
2706