2410
2553
عنوان

چجوری خانمم رو راضی کنم که

| مشاهده متن کامل بحث + 8446 بازدید | 223 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

شما که فقط از هم جنس خودتون دفاع میکنید 

تو این اوضاع پول از کجا بیارم واسه رهن و اجاره خونه 

هر چی داشتم دادم همین خونه رو دارم میسازم ، از کجا بیارم دیگه یکم رحم و انصافم خوب چیزیه

2720
شما که فقط از هم جنس خودتون دفاع میکنید  تو این اوضاع پول از کجا بیارم واسه رهن و اجاره خونه&n ...

خب چرا قبل از ساخت خونه نظر همسرتو نپرسیدی؟ 

پولتو جای دیگه سرمایه گذاری میکردی

2714

منم شوهرم منو راضی کرد در حالی که از ته دلم ناراضی بودم رفتم .هنوزم که هنوزه میدونه من دوست ندارم اینجا رو همیشه میگه یه بار خدا رو شکر نکردی بابت خونه دار شدنمون 

من دلم خونه ی دور از مادرشوهر میخواست کلا نود درصد خانما دوست دارن دور از مادرشوهر زندگی کنن

حق داره، استقلال بخشی از ازدواجه، قرار نیست برید از پیش یه پدر و مادر پیش یکی دیگه که. امکان نداره دخالت پیش نیاد. نمیشه توی یه خونه یا نزدیک زندگی کرد و مثل غریبه رفتار کرد. دوری و دوستی بهتره، احترام‌‌ها هم از بین نمیره.

چه مانده از این شب به‌جز دو لکه غم؟

خانم تون کار بسیار عاقلانه ای میکنه، اگه آرامش خودت برات مهمه توی این مورد اصلا اصرار نکن وگرنه وقتی خودتون هستید باید غر زدن های خانم تون رو تحمل کنید وقتی خونه مادرتون هستید باید غر زدن های مادرت رو تحمل کنی

ضرب المثل دوری و دوستی درباره عروس و مادر شوهر کاملا صدق میکند

شما که فقط از هم جنس خودتون دفاع میکنید  تو این اوضاع پول از کجا بیارم واسه رهن و اجاره خونه&n ...

ای بابا دلم سوخت 😔😔😔

خب باهاش آروم و منطقی صحبت کن و بگو من هر چی داشتم دادم اینجا رو برات درست کردم. یه

مدت بشینیم کم کم دست و بالم باز شد خونه می‌خریم.. شوهره منم اینجوری خامم کرد 😐😐😐

شمایی که بی جهت و ندونسته نظر میدی‌،یا ریپلای میکنی..لطفا اول فکر کن بعد نظرتو بده.😌😌😌
2706