2726
عنوان

میاین یه لحظه دارم از غصه می میرم

757 بازدید | 54 پست

امشب شوهرم خواب بود بچم نمی خوابید هر کاریش می کردم  افتاده بودرو خنده وجیغ زدن 

شوهرمم بیدار شد وهرچی از دهنش در اومد به من گفت وسر اونم داد میزد 

حالد بچه ۳ ساله

الان خودش خوابیده دارم از غصه واعصاب خوردی میمیرم به نظرتون‌مفنامیک اسید بخورم ارومم می کنه چیز دیگه ای ندارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مفتامیک ک برای دردع

ولش کن ی چیزی گفته

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2728

گلاب بخور 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

غصه نخور شوهرت حتما خسته بوده وقتی بیدار شده اعصابش خورد شده بنده خدا 

ب پشمت بگیر و دایورت کن 🥲💔

این!کاربری مال دوستم بوده ازش گرفتم سوالی درمورد تاپیکای قبلی نپرسید ممنون ❤️🌹

بیخیال بابااا 

تصور کن اون با عصبانیت و فحش به سمت تو چاقو پرت کرده تو جای خالی دادی چاقو رو گرفتم و الان که داری خودتو ناراحت میکنی و غصه میخوری مثل اینه که چاقو رو گرفتی و داری توی بدنت فرو میکنی ! خودت به خودت اسیب میزنی . 

ی دمنوش بخور ی فیلم ببین بخواب

منم یکی با سرصدا بیدارم کنه رواتنی میشم بدبخت خسته ست میرفتی یه جا دیگه با بپچه بازی میکردی تا خسته ...

والا اون تواتاق بود من توهال هر کاری می کردم اروم نمیشد بچم

حالا وقتایی که من خوابم یه درصدم رعایت نمی کنه 

2706