2297
2330
عنوان

میاین یه لحظه دارم از غصه می میرم

710 بازدید | 54 پست

امشب شوهرم خواب بود بچم نمی خوابید هر کاریش می کردم  افتاده بودرو خنده وجیغ زدن 

شوهرمم بیدار شد وهرچی از دهنش در اومد به من گفت وسر اونم داد میزد 

حالد بچه ۳ ساله

الان خودش خوابیده دارم از غصه واعصاب خوردی میمیرم به نظرتون‌مفنامیک اسید بخورم ارومم می کنه چیز دیگه ای ندارم

مفتامیک ک برای دردع

ولش کن ی چیزی گفته

یک وجود سیمانی بسازیدهرچ سنگ زدند سنگ بشکند🦍    ты не мое яйцо, даже если ты похож на меня.          انسـان نـاصحیحـی هسـتم در تمـام ابعـاد                 من بین ی انسان فرهیختع و متشخص و ی انگل بددهن بی شخصیت مدام در حال نوسانم:)   https://t.me/Hich_zhکمی حرفای پوسیدع              

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2051

گلاب بخور 

آخرشم در این دنیا به هدفی که از بچگی براش تلاش کرده بودم و تو فکر و تخیلاتم  زندگیش کرده بودم نرسیدم ..!   چه سخت و تلخه که از بچگی خودتو تو یه شغل ببینی موفقیتهات ،آرزوهات، زندگیت،خوشبختییت،کل عمر و زندگیت ...! آخرشم نرسی .چون پول کافی نداشتی برای رسیدن بهش . 

بیخیال بابااا 

تصور کن اون با عصبانیت و فحش به سمت تو چاقو پرت کرده تو جای خالی دادی چاقو رو گرفتم و الان که داری خودتو ناراحت میکنی و غصه میخوری مثل اینه که چاقو رو گرفتی و داری توی بدنت فرو میکنی ! خودت به خودت اسیب میزنی . 

ی دمنوش بخور ی فیلم ببین بخواب

منم یکی با سرصدا بیدارم کنه رواتنی میشم بدبخت خسته ست میرفتی یه جا دیگه با بپچه بازی میکردی تا خسته ...

والا اون تواتاق بود من توهال هر کاری می کردم اروم نمیشد بچم

حالا وقتایی که من خوابم یه درصدم رعایت نمی کنه 

خیلی بی منطق وخودخواه میشه بعضی وقتها 

خب برای خستگیشه💔

مردا همیشه فکر میکنند زنها توی خونه کار خاصی ندارن که انجام بدن و خسته نمیشن🙁برا همین  وقتی از سر کار خسته و کوفته میان خونه اون زن باید محیط خونه رو با آرامش و امنیت کامل نگه داره تا مَرد استراحت کنه

ارامشش که بریزه به هم دیگه فکر میکنه اون زن مسولیتی که داره رو بخوبی انجام نداده عصبانی میشه

درکش کن عزیزم ناراحت نباش. ازین اتفاقا برای همه میوفته

دل نشکنیم💔دلی که میشکنه یه روح رو یه شخصیت رو کلا تغییر میده و مسیر زندگیش رو عوض میکنه.و ما در قبالش مسئولیم🙏❤️🌹
همه ی مردا همینن واقعا ،باده هواس چرا اهمیت میدی ، ازیه گوش بشنو ازیه گوش بده بیرون ،بخای اهمیت بدی ...

واقعا بعدم بهشون میگی میگن‌ما کی فش دادیم که دعواتون کردیم بی خی بابا

سخت نگیر خب بنده خدا واقعا اذیت میشه یه دفعه از خواب بپره...بقول دوستان یه دمنوش بخور و صلوات بفرست ان شا.الله آروم میشی

شوهر منم بنده خدا هزار بار تا حالا بخاطر سروصدای بچه ها از خواب پریده و دعوامون کرده و من کاملا بهش حق میدم چون ۶ونیم صبح میره سرکار

همه ی مردا همینن واقعا ،باده هواس چرا اهمیت میدی ، ازیه گوش بشنو ازیه گوش بده بیرون ،بخای اهمیت بدی ...

می دونی معمولا اتفاقای ای مدلی که پیش میاد انقد کشش  می ده  تا چندروز درگیرم خالا

سخت نگیر خب بنده خدا واقعا اذیت میشه یه دفعه از خواب بپره...بقول دوستان یه دمنوش بخور و صلوات بفرست ...

کلا اخلاقش خیلی تنده 

بااین اخلاقش می گه ده تا بچه هم برای من کمه 

توقع داره تعداد بچه هامون خیلی زیاد باشه