2328
2298
هیچی نیست بابا استرس چی هیچی نداره تست شنوایی و بینایی و چند تا سوال در حد ۲ بیشتره یا ۵ میخوان بپ ...

نه نگران این نیستم. واکسن پیش از دبستانش رو نزده میترسم فردا بخوان براش بزنن و شدیدا از واکسن میترسه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
             درخواست دوستی پذیرفته نمیشود 

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

سه روز اساسی ورزش کردم و رژیم توپ و عالی رو پیش رفتم امشب به حدی خوردم که نمیتونم بخوابم ناراحتم گند ...

حالا عیب نداره ی کم فردا کارای خونه رو برس عرق کنی چند گرم کم کنی

خدایا تو بساز .تو بسازی قشنگه❤❤❤❤❤❤
نه نگران این نیستم. واکسن پیش از دبستانش رو نزده میترسم فردا بخوان براش بزنن و شدیدا از واکسن میترسه

پسر من پیش میره گفتن امپول نیاز نیست فقط واسه کلاس اوله

2051

فقط برو یه طرف دیگش وایسا و بگو بهت نگاه کنه، باهاش حرف بزن تا تزریق کنن براش

فقط 44 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درود بر عزیزانم🤚🏻 کلاغ_ماتحت_دریده سابق هستم با ماتحتی غیر دریده 🤔 همیشه دوست داشتم تیکر داشته باشم... همینجوری الکی... ولی از کجا معلوم شاید منم ۹ ماه دیگه زاییدم  
دوتا عروسی داریم هفته ایندس دوس دارم شلوار بگ بخرم  ولی پولش تو دستم نیست دارم ف ...

پول  لباس عروسی رو خدا میرسونه یکی هم پول جهیزیه و پول حج😁😁⚘⚘

حالا عیب نداره ی کم فردا کارای خونه رو برس عرق کنی چند گرم کم کنی

ای خواهر فردام دارم میرم مسافرت تا شنبه 

بنظرت تو مسافرت آدم میتونه رژیم بگیره یا ورزش کنه🥴🥴😫😫

درد پریود

همیشه طرفدار صلح و ارامش بودم پس زباله های ذهنت رو همونجا نگه دار من از الان بهت میگم باشه همه بدن تو خوبی.کاربری دست دونفره دوستان.لطفا از ارتباط دادن تاپیک ها بهم جدا خودداری کنین 🙄😫لینک حذف تاپیک