2297
2330

مرض دارم

من عاشق بارون بودم اون عاشق برف  بود:)گاهی میگم کاش قلبتم مثل برف بود پاک ،سفید:)گاهی میگم نه شاید مثل برفه یخ زده،بی حس.. قلب من سردِه یعنی سرد شده یعنی سردش کردی ولی یخ نزده چقدر تا یخ زدنش مونده جانا؟اگه دوست داشتین برای حاجتم دعا کنید خدارو چه دیدین شاید دعاتون گرفت:)

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دارم ب این فکرمیکنم چقد اینجا رو زندگیم و خودم تاثیر بد گذاشته چطور ترکش کنم

منم همینطور

دو ماه نبودم خوشحال بودما

اومدم یکم حرف بزنم معتاد شدم

بیش از حد وقتمو تلف میکنه

فقط 44 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درود بر عزیزانم🤚🏻 کلاغ_ماتحت_دریده سابق هستم با ماتحتی غیر دریده 🤔 همیشه دوست داشتم تیکر داشته باشم... همینجوری الکی... ولی از کجا معلوم شاید منم ۹ ماه دیگه زاییدم  
دردودل کردن با رفیق جان 👈 @شاهیکا_سابق    

فدات آبجی جون...رفیق همیشگی چسناله هام❣

عشق ما را به تفاهم نرساند💔در این زمانه ی بی های و هوی لال پرست...خوشا به حال کلاغان قیل و قال پرست..چگونه شرح دهم لحظه لحضه ی خود را برای این همه ناباور خیال پرست؟..  خدایا بیا پایین💔یِتیشین نفسیم بیتیور..یِتیشین بانا کوشلار💔خداجون متشکریم که چشم دادی بهمون💔واسه گریه کردن و دیدن این دنیای زشت💔مرسی که پا به ما دادی واسه ی سگ دو زدن💔واسه گشتن تو جهنم دنبال راه بهشت💔آخ که شکرت ای خدا واسه جهان به این بدی💔چی میشد اگه تو دست به ساختنش نمیزدی؟؟؟💔
2334
فدات آبجی جون...رفیق همیشگی چسناله هام❣

قربانت بشوم😚😚😚

دنیا دیگه دنیای خوبی نیست💔زخماش همیشه باتو میمونه😔❤نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من❤ربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
دغدغه فکریه عزیزم

من بچه بودمم نمیخوابیدم

ولی اره اینم هست

فقط 44 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درود بر عزیزانم🤚🏻 کلاغ_ماتحت_دریده سابق هستم با ماتحتی غیر دریده 🤔 همیشه دوست داشتم تیکر داشته باشم... همینجوری الکی... ولی از کجا معلوم شاید منم ۹ ماه دیگه زاییدم  
دلیل خاصی داره؟یا فقط همینطوری میترسی 

قبلا خیلی وقت پیش تو خواب نمیتونستم نفس بکشم و قشنگ دیگه میخواستم بمیرم نفسم میومد

یکی دیگش هم تخیلاتم مقداری فعاله😁