2410
2553
عنوان

مو فرفریاااا بیاین بگین چی میزنین به موهاتوننن🥺😂

| مشاهده متن کامل بحث + 769 بازدید | 33 پست
ازکجا گرفتی بعد پرپشت هم شد؟

کلا کارش کمک به رشد و پرپشت کردن موعه من مادرم از ی داروخونه گیاهی تهیه کرده بود نمیدونم کجا پیدا میشه ولی احتمالا عطاری ها هم داشته باشن 

درجریان نیستم🌚😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

کلا کارش کمک به رشد و پرپشت کردن موعه من مادرم از ی داروخونه گیاهی تهیه کرده بود نمیدونم کجا پیدا می ...

مرسی گلم که جواب دادی:)

من عاشق بارون بودم اون عاشق برف  بود:)گاهی میگم کاش قلبتم مثل برف بود پاک ،سفید:)گاهی میگم نه شاید مثل برفه یخ زده،بی حس.. قلب من سردِه یعنی سرد شده یعنی سردش کردی ولی یخ نزده هنوز چقدر تا یخ زدنش مونده جانا؟اگه دوست داشتین برام دعاکنید انرژیش برگرده بهتون مهربونا:)💚
2456
وقتی موهاتون خیسه یا خشکه؟بعد به ریشه میزنین یا فقط ساقه؟

وقتی نم داره یکم اسپری میکنم روشون چون فره به سختی شونه میشن 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
داخل حموم حتما شامپو دست ساز بزن  طبیعی باشه  من شامپو رزماری و سبغ میزنم  بعد از ...

شامپو رزماری رو حتما امتحان میکنم شنیدم ک ب رشد مو کمک میکنه راستش خودم زیاد مایل نیستم ک به سمت قرص برم یکی از دوستام ک این قرص رو مصرف میکرد میگفت کمی تپل میکنه و اینا 😂

درجریان نیستم🌚😂
وقتی نم داره یکم اسپری میکنم روشون چون فره به سختی شونه میشن 

شونه کردن مو در حالت خیسی واقعا خیلی بده باعث ریزش شدید موهام شد چشمم ترسیده ولی اینم امتحان میکنم ممنون🥺♥️

درجریان نیستم🌚😂
2714
شونه کردن مو در حالت خیسی واقعا خیلی بده باعث ریزش شدید موهام شد چشمم ترسیده ولی اینم امتحان میکنم م ...

از چی میترسی؟ 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
روغن بادام واسه چی میزنین ب موهاتون؟  روغن بادام تلخ یا شیرین؟

برا تقویت رشد موهامو رنگ کردم بد شده وقتی  از حمام میام میزنم تا شونه کنم تلخ میزنم 

از چی میترسی؟ 

موهام کاملا سالم بود از رو روتینی ک تو اینستا دیدم سعی کردم به موهام حالت بدم ک یکیش همین شونه کردن موی فر فقط تو زمانی ک خیسه بود بعد زمانی ک مو خیسه شونه کردنش باعث کش امدنش و در نهایت ریزش مو میشه ک من سرم امد واقعا افتضاح بود ریزش موهام 

درجریان نیستم🌚😂
موهام کاملا سالم بود از رو روتینی ک تو اینستا دیدم سعی کردم به موهام حالت بدم ک یکیش همین شونه کردن ...

آره خوب وقتی خیسه شونه نکن 

این شامپو مورینگا ک استفاده میکنم چربی موهامو گرفته کلا منم مشکل شمارو داشتم هر روز خدا باید بخاطر چ ...

واسه موی فر دختر بچه هم اطلاعاتی داذی

میشه برای مریضیم یه حمدشفا واسم بخونی ممنون میشم
واسه موی فر دختر بچه هم اطلاعاتی داذی

برای بچهای فرفری هم همون روتین بزرگسالانو میشه پیش رفت یعنی هیچ محدودیتی ندارین تو استفاده از کرم مو و ژل و ...

درجریان نیستم🌚😂
2706