2410
2553

خبب سلام بنده خودم فرفری هستم ولی هنوز نتونستم ی روتین خوب برا موهام پیدا کنم 

امدم از رو روتین موهای بقیه هم پیش برم ریزش موی شدید گرفتم و به شدت حجم موهام کم شد🤦🏻‍♀️😂

یعنی اون موقع کاملا ب قلط کردن افتاده بودم باز حالا با کلی زور و شامپو ریزش موهامو کاملا برطرف کردم ولی دلم مونده پیش فرای موهام 🥺

میخام یبار دیگه امتحان کنم

من الان فقط از شامپوی مخصوص موی فر مورینگا استفاده میکنم ک خیلیییی خوبه برا موهام الان و بعدشم نرم کننده و شامپویی ک از ریزش موهام جلو گیری میکنه 

قبلا روش ژل و کرم مو رو بعد حمام امتحان کردم ژل خیلی سنگین میشه رو موهام و کلا حجمشونو میگیره واقعا بعد حموم نمیدونم از چی استفاده کنم برا موهام یخورده راهنمایی بدین برا استایل کردنشون از چی استفاده کنم 🥺♥️

درجریان نیستم🌚😂

هیچی

من عاشق بارون بودم اون عاشق برف  بود:)گاهی میگم کاش قلبتم مثل برف بود پاک ،سفید:)گاهی میگم نه شاید مثل برفه یخ زده،بی حس.. قلب من سردِه یعنی سرد شده یعنی سردش کردی ولی یخ نزده هنوز چقدر تا یخ زدنش مونده جانا؟اگه دوست داشتین برام دعاکنید انرژیش برگرده بهتون مهربونا:)💚

بدبختو شونشم نمیکنم

من عاشق بارون بودم اون عاشق برف  بود:)گاهی میگم کاش قلبتم مثل برف بود پاک ،سفید:)گاهی میگم نه شاید مثل برفه یخ زده،بی حس.. قلب من سردِه یعنی سرد شده یعنی سردش کردی ولی یخ نزده هنوز چقدر تا یخ زدنش مونده جانا؟اگه دوست داشتین برام دعاکنید انرژیش برگرده بهتون مهربونا:)💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

واسه ریزش موهات چیکار کردی

چه قرص یا شامپویی استفاده کردی 

پیجه اینو ببین marryglams

‌‌‌‌‌‌دختر شمالی🌿🌾                    دل اگر تیره نباشد همه دنیاست بهشت...                             من اگه شاعر میشدم مخاطب همه شعرام قرمه سبزی و ته دیگ سیب زمینی بود...                                                           خدایا یدونه از اون معجزه قشنگات لطفا...!
واسه ریزش موهات چیکار کردی چه قرص یا شامپویی استفاده کردی 

نه قرص استفاده نکردم ی شامپو گیاهی بود به اسم سبغ بهم معرفی کردن الان حدودا داره ۳ هفته میشه ک میزنم کاملا ریزش موهامو گرفته دقیقا موهام اینجوری شده بود ک ی دست میکشیدی توشون ی دسته مو میومد واقعا معجزه کرد 

درجریان نیستم🌚😂
2714
نه قرص استفاده نکردم ی شامپو گیاهی بود به اسم سبغ بهم معرفی کردن الان حدودا داره ۳ هفته میشه ک میزنم ...

ازکجا گرفتی

بعد پرپشت هم شد؟

بعد هربار حمام روغن بادام میزنم 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
هیچی کلافم هرچی میزنم بلافاصله چرب میشه موهام بدم میاد

این شامپو مورینگا ک استفاده میکنم چربی موهامو گرفته کلا منم مشکل شمارو داشتم هر روز خدا باید بخاطر چربیش خودمو مینداختم حموم اما الان کاملا درست شده البته نمیدونم این رو موهای شما سازگار باشه یا نه 

درجریان نیستم🌚😂

داخل حموم حتما شامپو دست ساز بزن 

طبیعی باشه 

من شامپو رزماری و سبغ میزنم 

بعد از حموم حقیقتش نتونستم ماسک بعد از حموم گیاهی پیدا کنم 

ولی از شیمیایی ها پن تن راظیم 

خیلی خوبه مخصوص موهای فر خیلیم خوش حالتشون می‌کنه 

قرص های تقویتی یونی زینک مصرف میکردم عالی 

2706