2726

خانوما احساس میکنم. این روزا تعداد ارازل خیلی بیشتر از قبل شده احساس میکنم دنبال مسخره کردن همه چیز و غرق شدن تو اقتصاد و مجازی و خواهان یسری چیزا بودن باعث شده فرهنگ و منطق و تفکر از بین بره

وجدان دیگه وجود نداره بین جوونا ،به هیچکس رحم نمیکنن بعد میگن دین ما انسانیته ینی توی چن وقت گذشته بارها شنیدم ک بچه ها مورد آزار و اذیت قرار میگیرن

گیریم همه چیز درست شد ، با یه جمعیت بی فرهنگ که تقریبا از همین الان دیگه کسی جرئت نداره پاشو بیرون بذاره میخوایم چیکار بکنیم؟

اونقدر کور کورانه تقلیدی شده همه چیز ک هیچکس حاضر نیست با منطق و تفکر و عقاید درست پیش بره

دنیا داره به کجا میره؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

زمونه بدی شده ولی اینقدرم بدبین نباش و حواستو خیلی جمع کن

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه

واقعا این دنیا ترسناک شده البته ترسناک بود فقط اینترنتی نبود ک باهاش انتقال بدن قدیمم همین بود فقط مردم با وجدان تر بودن مث الان قرتی نبودن بعضیا 

از وقتی گوشیا افتاده دست بچه ها وضع خیلی خراب شده 

من ک ن شوقی برای ازدواج دارم ن دلم میخواد یکی مث خودم بیارم توی این دنیا زندگی خراب کنم اگه  روزی مادرم بشم اول ایندشو تضمین میکنم ک سختی خفت خاری نکشه 

بعدشم این حرفام به این معنی نیست ک از زندگی ناراضیم خداروشکر هرچی خواستم داشتم و خداممم شکر میکنم 

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
(تیکر بارداری نیست برای رسیدن به خواستمه) ❌این کاربرو میبینی؟!              خوشبخت میشه. به عشقش میرسه. تنها دغدغش میشه رنگ ناخنش. تو خونش ارومش موج میشه. پدرش دیگه دادو بیداد نمیکنه. تو کارش پیشرفت میکنه. میشه دختری ک ارزوی همست اینو به خودم و مادرم قول میدم:) میشه ی صلوات برام بفرستی ❤هزار برابرش به خودت برگرده گلم 

فرزندانتون رو درست تربیت کنید که تحت تاثیر این جو های منفی و دین به ظاهر انسانیت قرار نگیرن... 

وقتی بهشون اموزش بدید و بزارید با تجربه یاد بگیرن، مطمین باشید بچه های متمدن و با اصالت تحویل جامعه میدید و اینجوری از تفکرات پوچ و بی اساس هم تاثیر نمیگیرن. 

تربیت حرف اول و اخر رو میزنه.... 

فقط 35 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قبل حمله: بزدلید که حمله نمیکنید شروع حمله:این اسباب بازی ها به اسرائیل نرسیده می افتندبعد رسیدن : گنبد آهنین نابودشون میکنهبعد اصابت : زمین خالی رو زدیدبعد تصاویر خسارت:جواب اسرائیل رو خواهید گرفتامروز صبح:چه فایده داره وقتی اقتصاد خرابه؟!!این مکالمه آشنا نبود براتون؟😂  توی اسرائیل آب و غذا کم شده ،توی ایران تخمه و آجیل😁القدس النا🇯🇴 🚀🚀🚀🚀🚀🚀🚀🚀🚀
اونقدر خانواده آبرومند میشناسم که ازارشون به کسی نرسیده و الان بچه هایی دارن ک همه ازشون میترسن  ...

آبرومند بله ولی رفتارای تو خونه خیلی مهمه

e❤s❤h❤f عشقای زندگیم
فرزندانتون رو درست تربیت کنید که تحت تاثیر این جو های منفی و دین به ظاهر انسانیت قرار نگیرن...  ...

نگرانی من از جو غیر امنیه که یه عده با مغزای تو خالیشون باعث شدن بوجود بیاد 

آبرومند بله ولی رفتارای تو خونه خیلی مهمه

آره ولی هرچی دقت میکنم مردم دارن از جرم حمایت میکنن 

اون سری ک توی مرند به یه خانوم تع «رض شده بود همه استوری گذاشته بودن ک چرا با این افراد بد رفتاری شد 

نمیدونم!

افتادن توی فضای مجازی و از واقعیت غافل شدن 

منتظرن فقط جامعه رو به سمت بی بند و باری و خطر بکشونن 

گیریم ما بچه هامونو درست تربیت بکنیم 

اینکه فردا روزی مورد آزار این از خدا بیخبرایی ک مردم بهشون میدون میدن بیوفتن 

چکنیم؟

فرزندانتون رو درست تربیت کنید که تحت تاثیر این جو های منفی و دین به ظاهر انسانیت قرار نگیرن...  ...

دقت کردین مردم دارن به بی قانونی دامن میزنن 

چیشد که یهو روال قدیمیا از بین رفت؟

نگرانی من از جو غیر امنیه که یه عده با مغزای تو خالیشون باعث شدن بوجود بیاد  

بله متاسفانه جو خرابه ولی میشه شیوه مقابله باهاش رو یاد گرفت

مثلا بزار یه مثال بگم 

فکر کن که یه مدرسه فقط تو شهر شما هست، همه افرادش هم معتاد هستن، و مجبوری بچت رو بفرستی. 

۳حالت داری یا صورت مسئله رو حذف کنی و بچه رو نفرستی و بی سواد بمونه. 

یا بفرستی توکل به خدا و نتیجه برات مهم نباشه

یا بهش یاد بدی در مقابل این فقر تربیتی و مثلا اعتیاد اونجا چجوری مقابله کنه که وسوسه نشه و مثل اونا درگیر نشه و سالم بمونه.... چه بسا با تربیت درست، این بچه به مراتب بالا برسه و رشد کنه و بتونه اعتیاد اون مدرسه رو هم با علمش برطرف کنه.. 

یه قاعده کلی هست 

میگه سالم موندن توی محیط سالم رو همه بلدن... 

اگر کسی تونست تو محیط نا سالم، سالم بمونه شاهکار کرده 😁

فقط 35 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قبل حمله: بزدلید که حمله نمیکنید شروع حمله:این اسباب بازی ها به اسرائیل نرسیده می افتندبعد رسیدن : گنبد آهنین نابودشون میکنهبعد اصابت : زمین خالی رو زدیدبعد تصاویر خسارت:جواب اسرائیل رو خواهید گرفتامروز صبح:چه فایده داره وقتی اقتصاد خرابه؟!!این مکالمه آشنا نبود براتون؟😂  توی اسرائیل آب و غذا کم شده ،توی ایران تخمه و آجیل😁القدس النا🇯🇴 🚀🚀🚀🚀🚀🚀🚀🚀🚀
آره ولی هرچی دقت میکنم مردم دارن از جرم حمایت میکنن  اون سری ک توی مرند به یه خانوم تع « ...

چی کار کنیم خواهر ما از خودمون شروع میکنیم بعدشم توکل به خدا

e❤s❤h❤f عشقای زندگیم
2706