2737
2739
عنوان

ایقد دلم گرفته

68 بازدید | 11 پست

ک فقط خدا میدونه...کسیم ندارم باهاش درد دل کنم ...خیلی دلم گرفته ...۶ساله مامانم فوت شده ...بعد از اون هیج وقت حالم خوب نبوده دوتاخاهر دارم ازدواج کردن و یه برادر ...

میرم خونه بابام زنش چشم دیدنمو نداره ....خونه برادرم هم زنش بدتر این ...

ما بَد نبودیم....بَلَد بودیم دنیا ما رو نمیخورد...

خواهرداری شکرکن

♥️هموطنان گلم، نیاکان ما انسانهای شریفی بودند، شما هم دق دلی سختی روزگار را سر افغانها خالی نکنید، باهاشون جوری رفتار کنید که دوست دارید با خودتون تو آمریکا و اروپا اونجوری رفتار بشه♥️خدایا مادرمو قبل از صدسالگیش ازم نگیر، اگر هم برات مقدوره من را مادر یه دختر (ترجیحا چشم سبز) بکن که سه تایی مادر و دختر و مادربزرگ با هم  لذت ببریم.♥️ سلامتی چشم و صورت و پاهامو به تو میسپارم.♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خدا رحمتشون کنه چه بد ولی باید سعی کنی حالتو خوب کنی هر کاری حالتو خوب میکنه انجام بده 

یکی از مهم ترین عواملی که موجب افسردگی میشود گوش کردن به یک ندای درونی است ! ندای درونیِ انتقادگر که همیشه از شما یک بازنده میسازد
2738

همشم خونم جایی ندارم برم ....امشب بعد دوماه رفتم خونه بابام زنش اینقد سرد برخورد کرد شوهرمم فهمید گفت چ رفتاریه ک نشون داد....اونجا خونه ی بچگیامه دوستش دارم ....

ما بَد نبودیم....بَلَد بودیم دنیا ما رو نمیخورد...