2297
2330

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکروز دور از خونواده و دور از دورهمیها ارزش بهترین رفاه و بهترین زندگی تو ی کشور عالی رو نداره  من خودم بینهایت دنبال مهاجرت بودم هرجا هم شده گفتم مجبور شدم ب خاطر کار خمسرم بریم ی شهر غریب با این ک هم زبونیم هرروزش عذابه دلم لک میزنه پیش خونوادم همه بگیم و بخندیم و بریم بیرون حتی دلمم تن گ شده برم خونه مادر شوهر متلک بگه بهم

2051
زبان انگلیسیت خوبه؟

افتضاح به تمام معنا😶😮‍💨

نیاره که بلد باشم؟

مخالف دواتیشه در ازدواج سن پایین هستم و  تلاشم رو هم میکنم که اقناع کنم و اگر دیدم درکی نداره دیگه هیچ تلاشی نمیکنم☺حافظه بسیار‌قوی دارم پس نخوایی حرف‌هایی که قبلا زدید رو انکار کنید یا با به رخ کشیدن تحصیلات وغیر من رو تسلیم کنید ☺۵سال دیگه ی مترجم حاذق هستم که قراره در سفارت‌خانه‌های عربی کار کنم،بزرگ‌ترین ارزوی من هست😍😍❤
شخصی…شخصی بهتره یا تور؟؟؟

تور خوبه مخصوصا بعضی وقتا هتلایی ک میبرن قیمتش خوب میفته ولی واسه تفریحایی ک لیدر تور درروز ببره پول جدا میگیره میتونین با تور برید ولی تفریحاتتونو خودتون انجام بدین مثلا چندوقت پیش یکی از اشناها رفت ترکیه با توررفت ولی تفریحاتشو شخصی انجام داد از استانبول تا بیوک ادا ی روز رفت اگه میخواست با لیدر تور بره باید دوبرابر بیشتر پول میداد

دراین زمانه ی بی های و هوی لال پرست/خوشابه حال کلاغان قیل و قال پرست/چگونه شرح دهم لحظه لحظه خودرا برای اینهمه ناباور خیال پرست؟؟؟؟؟؟/به شب نشینی خرچنگ های مردابی چگونه رقص کندماهی زلال پرست/رسیده هاچه غریب و نچیده می افتندبه پای هرز علف های باغ کال پرست/رسیدم به کمالی که جز انالحق نیست کمال دار برای من کمال پرست هنوزم زنده ام و زنده بودنم خاریست به تنگ چشمی نامردم زوال پرست 

میشه برای پزشکی یا دندون بورسیه‌ فول فاند کدوم کشور رو گرفت؟ 

0ناشنوا باش وقتی از محال بودن آرزوهایت سخن میگویند:)آبی💙💎🍃I purpleyou💜با یه ریپ زدن تو عقاید و نظر من عوض نمیشه و باهات دهن به دهن نمیشم پس خودتو خسته نکن😗اگه از حیوونا بدت میاد و آزارشون میدی منم از تو متنفرم👎🏻#نه_به_حیوان_آزاری ممنون میشم اگه منو تو تاپیکای عکس و اسکرین شات(کلا تاپیکای جنجالی) تگ کنی😍💜
میشه برای پزشکی یا دندون بورسیه‌ فول فاند کدوم کشور رو گرفت؟ 

هیچ جا هرکی بهت گفت گول نخور !

تهش ترکیه ارزون تر المان ی سری فاند داره بباید زبان آلمانی بلد باشی 

ایتالیا فاند هاش تخمی هست میری اونجا نمیدن

چقد هزینه میخواد تقریبا ویزای تحصیلی؟ 

و ایتالیا رو پیشنهاد میکنی؟ 

من مصی ام، دانشجوی سال آخر ژنتیک از دانشگاه آزاد🧪🧫🧬. یک عدد نومزد دارم که بعد از کلییی سختی بهم رسیدیم(همون جمله کلیشه ای) ♥🤪 سعی میکنم انسان بهتری نسبت به گذشته ی خودم باشم 🌱🦋 نماد من 🦋 اس،  به منظور رشد و تغییر مثبت.  علاقه مند به مطالعه هستم📚 هیچ انسانی کامل نیست خودت رو بپذیر با تمام نقص هایت 💎 
هیچ جا هرکی بهت گفت گول نخور ! تهش ترکیه ارزون تر المان ی سری فاند داره بباید زبان آلمانی بلد باشی& ...

اگه زبان انگلیسی بلد باشی و معدل دیپلمت بالا باشه چی

حتما باید آلمانی بلد باشی؟ 

0ناشنوا باش وقتی از محال بودن آرزوهایت سخن میگویند:)آبی💙💎🍃I purpleyou💜با یه ریپ زدن تو عقاید و نظر من عوض نمیشه و باهات دهن به دهن نمیشم پس خودتو خسته نکن😗اگه از حیوونا بدت میاد و آزارشون میدی منم از تو متنفرم👎🏻#نه_به_حیوان_آزاری ممنون میشم اگه منو تو تاپیکای عکس و اسکرین شات(کلا تاپیکای جنجالی) تگ کنی😍💜

عزیزم درمورد اسکیل ورکر هنرمندان اطلاعاتی داری؟ 

من در کوچه های زندگی به دنبال آرتانی وحشی و سادیسمی بودم که مرا با تیر عشقش زخمی کند ، که ناگهان ممدی از ته کوچه با پراید آمد ... ( امضام فانه من در کوچه های زندگیم به دنبال هیچ خری نیستم    البته به دنبال یک آهو هستم    آن آهو در پشت کوچه ای که ممد از تهش آمد در باغی سرسبز علف می خورد و از وجود من آگاه نیست ، آیا من قادر به شکار این آهو هستم ؟ خیر )
اگر انگلیسیت خوب بود عربا گیج هستن کلی میتونستی پول دربیاری  عربی خوبه بلد باشی منتهی تهش باید ...

یعنی اگر عربیم فول باشه شرکتی جایی من رو استخدام نمیکنه؟

خب اگر اینطور باشه که شرکت‌خصوصی‌های ایران کار کنم بهتر نیست؟

مخالف دواتیشه در ازدواج سن پایین هستم و  تلاشم رو هم میکنم که اقناع کنم و اگر دیدم درکی نداره دیگه هیچ تلاشی نمیکنم☺حافظه بسیار‌قوی دارم پس نخوایی حرف‌هایی که قبلا زدید رو انکار کنید یا با به رخ کشیدن تحصیلات وغیر من رو تسلیم کنید ☺۵سال دیگه ی مترجم حاذق هستم که قراره در سفارت‌خانه‌های عربی کار کنم،بزرگ‌ترین ارزوی من هست😍😍❤