2726
عنوان

ی سوال اشپزی😑😑😑😑😑 مسخرم خودتونین

| مشاهده متن کامل بحث + 518 بازدید | 57 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
روغن داغ یا اولش ک سرده در هر صورت گند میزنه ب گاز بوی رب سوخته کل خونه میگیره داد مامانم بلند میشه ...

زیر گازوووو کم کننننن بزرگوار 

بو سوختگیش اومد 

مامانت حق داره 

اگه جوابتو ندادم به این نتیجه رسیدم که در برابر فهمیدن مقاومی  😑

الن دلم تخم مرغ ربی خواست 🥲🥲🥲🥲🥲

زیبا باش! لباس خوب بپوش! ورزش کن! مواظب هیکل و اندامت باش! هر سنی که داری خوب و زیبا بگرد! همیشه بوی عطر بده! مطالعه کن و آگاهی ات را بالا ببر... خودت را به صرف قهوه ای یا چایی در یک خلوت دنج مهمان کن! برای خودت گاهی هدیه ای بخر! وقتی به خودت و روحت احترام میگذاری احساس سربلندی میکنی آنوقت دیگر از تنهایی به دیگران پناه نمیبری و اگر قرار است انتخاب کنی کمتر به اشتباه اعتماد میکنی یادت باشد .."برای یک زن عزت نفس غوغا می کند😘👑💄       

وقتی میخوای رب یا تخم مرغ بزنی زیرشو کم کن

یمقدار رب گوجه رو با یکمممم اب قاطی کن بزار تو مایتابه

بخار ک شد روغن بریز  یکم تفت بده 

بعدش تخم مرغ بزن(سیر هم خواستی بریز‌خیلییییییی خوشمزش‌میکنه)

جدی میفرمایید؟
ببین نمیدونما  یه سری رب رو تفت میدن بعد تخم مرغ میشکونن  یسری میزارن تخم مرغ ببنده بعد ...

روش دوم ک گفتی منم بودم اما خب یهو قاشق میاوردم بالا همش رب بود ی قاشق رب میخمردم 😑🥲

اره هر کاری کنی میسوزه😑 میگم تخم مرغ رو درست کن بعد آخرش رب بزن بهش بهترم هست 

😑فقط رب میومد بالا ی بار بجا نیمرو بعد تخم مرغ هم ی جوری میشه بی برکت کلی کوچیک میشه نمدونم چرا

2706