2703
2553

🥲😑رب کی اضافه کنم ب نیمرو هروقت اضافه میکنم باید فرار کنم میپاشه رو صورتم اولشم میریزم باز میپاشه هنو روغن زیاد داغ نشده اب قاطیش باید کنم ؟؟قبل روغن ریختن بزارم داغ شه بعد روغن اضافه کنم؟!

اول قبل از اینکه گازو روشن کنی رب و با تخم مرغ هم بزن بعد بزار رو گاز نیم متر فاصله بگیر نپره 

من خودمم اینطوریم🤣

شیرین ترین توت ها𓆩🥰𓆪پای درخت ها میریزند𓆩🥺𓆪در حالی که ما برای چیدن توت های کال𓆩🙃𓆪چشم به بالاترین نقطه ها میدوزیم𓆩😓𓆪 این دقیقا حکایت ماست...              𓆩😩𓆪 زیادی بودن𓆩🙂𓆪؛ زیادی خوب بودن𓆩😄𓆪؛ زیادی در دسترس بودن 𓆩🤧𓆪 زیادی تحمل کردن𓆩😪𓆪؛ فقط باعث میشه زیادی نادیده گرفته بشی!🩹🙃❤...                               💟💖BLINK_Army💖💟 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

اي بريزي رو روغن كه اتيش سوزي ميشه😂😂 

اول روغن بزار يكم داغ شد ، رب بريز تفت بده ادويه مثل فلفل يا نمك بزن اگر ربت شور نيس نمك بزن بعدم نيمرو اضافه كن

شما ک غریبه نیستین من هر شب دارم مچ خودمو در حال غصه خوردن برای چیزی ک هزار بار گفتم فراموش کردم میگیرم 🥲🖤
2720
اول قبل از اینکه گازو روشن کنی رب و با تخم مرغ هم بزن بعد بزار رو گاز نیم متر فاصله بگیر نپره  ...

روغن داغ یا اولش ک سرده در هر صورت گند میزنه ب گاز بوی رب سوخته کل خونه میگیره داد مامانم بلند میشه 😑😑

2714

روغن و بریز یکم گرم شد رب بریز بزار قسنگ سرخ شه رنگ باز کنه.ننک و فلفل سیاه بریز ی تفت کوچیک...بعدشم ته استکان اب بربز توش رب رقیق میشه ی قل خورد تخم مرغم بربز توش‌.بعدش فقط سفیده و رب و هم بزن زرده ها رو دست نزن سفیده اخرای پختش بود زرده رو هم بزن

همه ما اینجا دنبال همدردامون میگردیم! کسایی ک درد مارو تجربه کردن....

ببین نمیدونما 

یه سری رب رو تفت میدن بعد تخم مرغ میشکونن 

یسری میزارن تخم مرغ ببنده بعد رب میزنن 

من جز دسته دومم 

برای روغنم که اگه میترسی بپاشه از رو شعله بردار یه خورده صب کن بعد بریز و بزار سر جاش 

من میترسیدم این کارو میکردم 😂

اي بريزي رو روغن كه اتيش سوزي ميشه😂😂  اول روغن بزار يكم داغ شد ، رب بريز تفت بده ادويه مثل ف ...

ن بدون روغن رب بریزی ی ذره اب بریزی شل شه گرم ک شد روغن بریزی ی زمانی اینطوری میکردم

روغن داغ یا اولش ک سرده در هر صورت گند میزنه ب گاز بوی رب سوخته کل خونه میگیره داد مامانم بلند میشه ...

اره هر کاری کنی میسوزه😑

میگم تخم مرغ رو درست کن بعد آخرش رب بزن بهش بهترم هست 

شیرین ترین توت ها𓆩🥰𓆪پای درخت ها میریزند𓆩🥺𓆪در حالی که ما برای چیدن توت های کال𓆩🙃𓆪چشم به بالاترین نقطه ها میدوزیم𓆩😓𓆪 این دقیقا حکایت ماست...              𓆩😩𓆪 زیادی بودن𓆩🙂𓆪؛ زیادی خوب بودن𓆩😄𓆪؛ زیادی در دسترس بودن 𓆩🤧𓆪 زیادی تحمل کردن𓆩😪𓆪؛ فقط باعث میشه زیادی نادیده گرفته بشی!🩹🙃❤...                               💟💖BLINK_Army💖💟 
2706