2737
2734
عنوان

لطفا کتاب معرفی کنید 🙏

| مشاهده متن کامل بحث + 289 بازدید | 43 پست

کتاب ملت عشق در مورد مولانا خوب بود من خوندم،الانم دارم کتاب یک شب فاصله رو میخونم در مورد دیوار برلین هست که موقع جنگ جهانی کشیده شد،کتاب من پیش از تو و من پس از تو نوشته جوجو مویز هم خوبه خوندم،کتاب صد سال تنهایی هم خوبه فقط باید با تمرکز بخونی تا اسم هارو تو ذهنت بسپاری و از داستان سر دربیاری

مامان هستی سابقم(کاربر سال۹۲) که نی نی یار قطع کاربریم کرد،خیلی بی جنبه تشریف دارین نی نی یارها

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا باعث تغییر میشه؟ خیلی تکنیک یاد میده؟

اعتماد بنفستو زیاد میکنه ، بخونیش میفهمی که چجوری با مردا رفتار کنی تا بهت احترام بزارن ، واسه منکه خوب بود

یجور میگن قیافه مهم نیست و مهم شخصیته انگار ما خوشگلا بی شخصیتیم😒😂🌹
چه ژانری دوست داری گوگل سرچ کن بهتر انتخاب میکنی.

نمیدونم اصلا 

کلا جالب باشه ادامه میدمش. هر ژانری 

ولی همین ک طرفدار هیچ ژانر خاصی نیستم قضیه رو سخت میکنه. شاید اگه زیاد کتاب بخونم اونوقت بتونم راحت تشخیص بدم ک اصلا چی میخوام

2728
نمیدونم اصلا  کلا جالب باشه ادامه میدمش. هر ژانری  ولی همین ک طرفدار هیچ ژانر خاصی نیستم ...

من فکر میکنم آدم تو همه زمینه ها باید مطالعه کنه،من خودم ژانر عاشقانه دوست دارم ولی کتاب های مختلف هم میخونم بالاخره چهار تا چیز یاد میگیرم تو بیانم هم تاثیر داره

مامان هستی سابقم(کاربر سال۹۲) که نی نی یار قطع کاربریم کرد،خیلی بی جنبه تشریف دارین نی نی یارها
2738
میشه یه کم توضیحش بدی؟ یا موضوعشو بگی

در مورد تجربه نزدیک به مرگ یکی از کساییه که قرار بود توی برنامه زندگی پس از زندگی حضور پیدا کنه اما به خاطر شغلش اجازه نداشته و با کمک همون آقای مجری برنامه از تجربیاتش کتاب چاپ شده

نظر شخصیمه، به نظرم این کتابهایی که میگن با خوندنش انگیزه پیدا میکنین و... همشون الکیه.

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
من فکر میکنم آدم تو همه زمینه ها باید مطالعه کنه،من خودم ژانر عاشقانه دوست دارم ولی کتاب های مختلف ه ...

دقیقا منم همه جور کتابی خوندم و میخونم از کتاب های روانشناسی بگیر تا مذهبی و علوم غریبه و رمان و ژانرهای مختلف. علمی ادبی سیاسی مذهبی روانشناسی اموزشی

فقط سمت کتاب های زرد نرو کتاب هایی که خیلی معروفن و روانشناسی اکثرا کتاب زردن

و اینکه سعی کن کتاب های نویسنده های ایرانی رو‌بخونی مثل پونه مقدم

و نظرم در مورد کتاب زنان زیرک اینکه زیاد با فرهنگ جامعه ی ما جور نیست یه جورایی بدرد خود اروپایی ها میخوره

نظر شخصیمه، به نظرم این کتابهایی که میگن با خوندنش انگیزه پیدا میکنین و... همشون الکیه.

بله متاسفانه اکثر مردم میرن سمت کتاب های زرد و معروف در حالی که ما کلی نویسنده ی ایرانی عالی داریم که حتی اسم یه کتابشون مشهور نشده

ینی چی؟ پس چیکار کنم؟

عزیزم تو بخون من فقط نظر خودمو گفتم.

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
2706