2328
2298

ن خودمم همیشه

فقط خیلی پر حرفم🥴😑

((( الْحَمْدُلِلَّهِ الَّذِی جَعَلَنَا مِنَ الْمُتَمَسِّکِینَ بِوِلاَیَهِ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِین))) دخترمتولد پاییز خوش صحبت و خنده رو یکمی هم احساساتی عاشق مطالعه و سفر🤗🔥🌺 یه خانوم چادری خوشگل  خانوم معلم اینده 🙈🌠در حال تحصیل 💐🌷امیدوارم یه روزی به اون چیزی که میخوام برسم💖🌙✌🏻خدا جونم به امید خودت نه بنده های بی خودت🤗 حالا که تا اینجا اومدی یه صلوات واسه حاجتم بفرست مهربون 😀 #جانم فدای رهبر #سرباز حاج قاسم#بر قامت دلربای مهدی صلوات🌷🌷🌷🌷

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه والا همون لحظه اول همه اخلاقیاتم رو رونمایی میکنم😁

داشتن«مغز™🧠» دلیل قطعی برای «انسان بودن™🍾» نیست «پسته™🥠» و«بادام™🥜» هم «مغز™🧠» دارند برای «انسان بودن™🥃»باید « شعور™🍹» داشت...
2051

من رفتارم خود واقعیمه اما تا حالا به هرکسی از زندگی قبلیم و طلاق و ازدواج دومم گفتم یا دوستیشو قطع کرده یا با دعوا و تهمت باعث شده من دوستیمو بهم بزنم، نمیدونم چرا 😞

ن اینقد خودمم ک همین همع رو ب شک میندازع

خیلیم چشم دیدنمو ندارن

فَـمن یـَـعمل مِثـقالَ ذَرَةٍ شـراً یـره                   ты не мое яйцо, даже если ты похож на меня.          انسـان نـاصحیحـی هسـتم در تمـام ابعـاد                 من بین ی انسان فرهیختع و متشخص و ی انگل بددهن بی شخصیت مدام در حال نوسانم:)   https://t.me/Hich_zhکمی حرفای پوسیدع              

من اره

انقدر این کارو تو این 21 سال تکرار کردم انقدر تکرارش کردم 

ک الان خودمو گم کردم

نمیدونم کجام کی ام

چی ام

ب چی علاقه دارم

Army💜 سعی میکنم خودمو ببخشم، با خودم مهربون تر باشم🥀

این کار و می کردم آنقدر مراعات آنقدر مراعات کردم که برام یه عادت شد اینکه مهر طلب باشم نظر دیگران برام مهم باشه خودم و عذاب دادم ولی با همین ویژگی بدم افتادم توی اشتباه 

الان خود واقعیم هستم بعد اینکه اینهمه خودم و اذیت کردم 

حیف به خاطر روزهای قشنگ زندگیم که اشتباه زندگی کردم 

خیییییلی کم پیش میاد و خیلی موذب میشم با این کار

۹۹ درصد خودمم و نیشم همیشه بازِ😅😅😅

خدا عشق و نور و زیباییست 🖤 ای عشق مرا دریاب🖤 رفیق اگر دلت خواست برادرِ پرکشیدم رو مهمونِ صلواتت کن🖤🖤🖤