2726
عنوان

عمل بینی

79 بازدید | 9 پست

میشه تو سن کم عمل بینی انجام داد؟ خطرناک نیس؟ مشکلی پیش نمیاد؟ 

چ‍‌ق‍‌د ن‍‌ی‍‌از دارم ی‍‌ک‍‌ی از س‍‌ک‍‌و‍‌ت‍‌م ب‍‌ف‍‌ه‍‌م‍ہ چہ م‍‌رگ‍‌م‍ہ و ف‍‌ق‍‌ط ب‍‌غ‍‌ل‍‌م ک‍‌ن‍ہ . . ! :)️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زیر ۱۸ بخاطر سن بلوغ ن 

اخه بعضیا زیر 18سال عمل میکنن

چ‍‌ق‍‌د ن‍‌ی‍‌از دارم ی‍‌ک‍‌ی از س‍‌ک‍‌و‍‌ت‍‌م ب‍‌ف‍‌ه‍‌م‍ہ چہ م‍‌رگ‍‌م‍ہ و ف‍‌ق‍‌ط ب‍‌غ‍‌ل‍‌م ک‍‌ن‍ہ . . ! :)️
2728

من که رفته بودم برای عمل دیدم چندتا بچه سیزده چهارده شونزده اونده بودن برای عمل البته عرب بودن و پسر

جواب ابلهان خاموشیست....پس اگه ریپ زدی و جواب ندادم بدون که این مثل در موردت صدق میکنه..
من که رفته بودم برای عمل دیدم چندتا بچه سیزده چهارده شونزده اونده بودن برای عمل البته عرب بودن و پسر

عع من میخوام عمل کنم ولی میگن زیر 18سال یه سری مشکلات پیش میاد باز

عع من میخوام عمل کنم ولی میگن زیر 18سال یه سری مشکلات پیش میاد باز

نمیدونم اره میگن دوباره ممکنه استخون رشد کنه و شکلش تغییر کنه ولی خب فکر کنم اینا چون عرب بودن و زیاد پول میدادن قبولشون کرده بودن اخه فرمشون رو مترجم پر میکرد برای همین تاریخ تولداشون رو شنیدم 

جواب ابلهان خاموشیست....پس اگه ریپ زدی و جواب ندادم بدون که این مثل در موردت صدق میکنه..
نمیدونم اره میگن دوباره ممکنه استخون رشد کنه و شکلش تغییر کنه ولی خب فکر کنم اینا چون عرب بودن و زیا ...

اهاا

اخه بعضیا زیر 18سال عمل میکنن

همین بعضیا ک میبینی سنشون پایینه یا بخاطر مشکل جدی تنفسی ک  دارن عمل میکنن یا وضعیتشون حادِ

اگ مشکلی داریو تنفست سخته هیچ

غیر این بعد ۱۸ 

خیلی خیلی کمم پیش میاد دکتری عمل کنه

من ۱۹ سالگیم عمل کردم یبار ک پشیمونی داشتو بد دوباره ترمیمی شد 

همین بعضیا ک میبینی سنشون پایینه یا بخاطر مشکل جدی تنفسی ک  دارن عمل میکنن یا وضعیتشون حادِ ...

اها خیلی ممنون از راهنمایی تون