2726
عنوان

دردسینه

55 بازدید | 7 پست

سلام دوستان من مدتیه که سینم بعضی موقع ها یه تیرکوچیک میکشه بعدآروم میشه چندوقتی هست همین طوری هستم هرچی دست میزنم چیزی حس نمیکنم ازعلائم سرطان فقط درددارم مادرم میگه دردعصبیه چون مدتیه مشکلی برام پیش اومده وبه شدت فشارعصبی رومه وبه شدت وزن کم کردم به نظرشماسرطانه؟آخه فقط ۱۹سالمه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

آروم باش عزیزم. منم ۲۹ سالمه هر از گاهی این درد میاد برام. دلایل متعددی داره که یکیش کم خونیه. اصلا ب سرطان فکر نکن وگرنه جذبش میکنی. بهترین کار اینه که برو دکتر و یه چکاب کامل بگیر.نبخاطر سرطان ولی کلا برو که اگ کم‌خونی یا هر مشکلی هس حلش‌کنی 

از سال ۹۵ موقع تصادفم و از سر تو تخت موندن با نی نی سایت آشنا شدم و همش خواننده خاموش بودم. سال ۹۶ یه تاپیک زدم به اسم (عجیب اما واقعی) که تعریف یه اتفاقی از خودم بود و هیچکس باورش نشد و شروع کردن به تمسخرو....دیگه خودتون بعضی کاربرا رو میشناسید، منم عصبی شدم و لغو کاربری.. سال ۹۷ با یه کاربری بنام آنشرلی دوباره برگشتم که گمش کردم و از اون موقع دیگه سرنمیزدم اینجا یا خیییییییلی کم. راستی یه نکته اگر نمیخواید بهتون خیانت بشه یا زندگی زناشوییتون خراب بشه به نی نی سایت نیاید یا لاقل وارد این تاپیکا نشید چون ضمیر ناخودآگاه جوری برنامه ریزی شده که هرآنچه بهش عادت کنه کم کم با برنامه ریزی اونو به واقعیت زندگیتون تبدیل میکنه و......دربارش مطالعه کنید واقعیت خطرناکیه بیدار شید
اتفاقاچندروزی هست احساس میکنم تپش قلب دارم ممنون عزیزم❤️

خواهش میکنم جانم، 

میتونین برین دکتر عمومی ضربان قلبتون و بگیره و دارو بده آروم شین به احتمال زیاد پروپرانول تجویز کننن چون تپش قلب و منظم میکنه، 

وقتی ضربان قلبتون بالا رفت میتونین عطری که دوسش دارین و استشمام کنین خیلی تاثیر داره آرامش میاره