2328
2330

اگر عکس بزارم تو اینستا یا یه مهمونی بریم بیایم بلافاصله دعوامون میشه،، خیلی خوبیم باهم جلو همه مثل کبوترای عاشقیم واقعنم از تهه دله ها اما فرداش حتمن به مشکل میخوریم اصلا انگار چشم میخوریم..اگر یک ماهم بشینیم خونه جای نریم عکسی نزاریم خوبیم باهم

بخدا دیگه ترس دارم

سلام بچه ی من ۱۰ سالشه و دنبال یه کلاس تابستونی آنلاین و جذاب میگشتم که با یاسان آشنا شدم.
چون نزدیکه تابستونه میخواستم به شما هم کلاس های برنامه نویسی آکادمی یاسان رو پیشنهاد بدم!

چون هم واسه هر نفر یه مربی اختصاصی دارن و هم کلاس هاشون دنباله داره...

2334

ماهم هروقت میریم خونه خالم و برمیگردیم دعوامون میشه

حالا اون بنده خداها انقدر خوبن و مارو دوست دارن ک اصلا پیش خودمم خجالت میکشم بگم چشمون زدن

پرواز کن تا آرزو زنجیر را باور نکن☘                              خداوند مارا کفایت میکند و چه وکیل خوبی،چه سرپرست خوبی و چه یاور خوبی🤍

هیچوقت خوشی هاتو استوری نکن ما رفته بودیم عید مسافرت ی استوری گذاشتیم خوبه خوب بودیما یهو الکی الکی دعوا شد تفریح برامون زهر مار شد بهش خیلی اعتقاد دارم و اولین بار نبود و با استوری گذاشتن خوشحالیم خراب شد

هیچوقت خوشی هاتو استوری نکن ما رفته بودیم عید مسافرت ی استوری گذاشتیم خوبه خوب بودیما یهو الکی الکی ...

منم اولین بارم نیست

۳شب پیش تولد گرفت برام و نزدیک ۲۰تا مهمون داشتیم دوستامون بودن، اخرشم یه عکس استوری کردم

دختر ما از دیشب دعوا داریم یه بند سر یه چیز الکیییییییییی که خیلی وقت پیش کتابش بسته شده بود

خیلی وقت بود خوب بودیم لعنت به چشم بد

ماهم هروقت میریم خونه خالم و برمیگردیم دعوامون میشه حالا اون بنده خداها انقدر خوبن و مارو دوست دارن ...

ی وقتایی آدم از ذوق ی چیزی طرفو چش میزنع هااا

مثلا همسایه مون تعریف می‌کرد ک ی روز داشتم از دخترم تعریف میکردم و قربون صدقه اش میرفتم ک همون لحظه دخترش افتاده تو سینی چایی🥲😂

من كه به چشم خوردن و چشم زدن اعتقادى ندارم ولى فكر ميكنم هرچى كه بهش باور داشته باشي و منتظرش باشي رو جذب ميكنى

وقتى عكسي منتشر ميكنى و با اين پيش زمينه ذهنى كه دارين منتظرى بعدش مشكلي پيش بياد خب حتما پيش مياد!

من به نظرم هركسي كه دوتا جوون عاشق رو ببينه كيف ميكنه و انرژى مثبت ميفرسته براشون ولى اگه حس ميكنى حسودى ميكنن يا انرژى منفي دارن خب ارتباطت رو قطع كن يا از فالورهاى اينستاگرامتم حذفشون كن.