2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
هجده ماهگی یا دوسالگی چون الان جفتم بگیری براش تخماشون اکثرا پوچ میشه چون هنوز کوچیکه

نه عزیزم عروس ۶ ماهگی بالغ میشه یک سالگی تخم میزاره معمولا دو سالگی پیر هستن واسه جفت گیری دوستم پرورش داره خودم چند تا عروس داشتم دادم به کسی الان واسه نگه داره عروس خواهرم ۲ سالش بود گفت دیره واسه جفت 

تخم می‌کنه تخماش پوچ میشه دارم که میگم، پرورش پرندگان زینتی دارم 

منم دوستم پرورش داره اون کلاس رفته من عروس بالغ شده بود گفت جفت بگیر که تخم پوچ نزاره ۵ ماهه عروسم بالغ شد

نه عزیزم عروس ۶ ماهگی بالغ میشه یک سالگی تخم میزاره معمولا دو سالگی پیر هستن واسه جفت گیری دوستم پرو ...

اکثر عروس های مولد من دو ساله ان عروس تا پنج سالگی هم جوجه میده، البته الان باردارم دست شوهرمن خودم کاری ندارم بهشون 

امضای خدا پای تک تک آرزوهاتون
2714
اکثر عروس های مولد من دو ساله ان عروس تا پنج سالگی هم جوجه میده، البته الان باردارم دست شوهرمن خودم ...

گرینچیک ۱۸ تا دو سال واسه جفت گیری هست عروس ۶ ماه تا یکسال مرغ عشق ۶ ماه 

گرینچیک ۱۸ تا دو سال واسه جفت گیری هست عروس ۶ ماه تا یکسال مرغ عشق ۶ ماه 

شما برو همین الان بزن نت ببین زمان بلوغ عروس هلندی رو زده شش ماهگی یا هجده ماهگی هیچ عروس هلندی شش ماهگی یا یک سالگی به بلوغ نمی‌رسه تازه از هجده ماهگی شروع می‌کنه به جوجه دادن اول جوونیشه نه پیریش ، تا پنج سالگی هم جوجه میدن حتما 

بالغ بشه تخم پوچ میزاره میمیره .

اصلا حرف درستی نیست هیچ موقع نمیمیره فقط گناه داره باید براش جفت بگیری تا وقتی هم که به بلوغ نرسه تخم پوچ میزاره عروس هم تو هجده ماهگی به بلوغ میرسه