2737
2734

..قدم ۱۵۹وزنم ۶۷

خودم ۲۶سالمه قبلا بخاطر شیردهی لاغر میموندم دیگه عقده چاقی داشتم همیشه رو۵۸کیلو میموندم 

تا ی هفته پیش ک چشام ۴تاشد ولی خب معلومه پر شدم جز شکمم ک دیگه خیلی بزرگه انگار ۶ماهه باردار باشم الان ۶۷کیلو ام 

شکمم خیلی رو مخمه پر خوری دارم علل خصوص شبا

از هیچی ب اندازه ی ادعای ادمای روشن فکر بدم نمیاد.. عقایدتو واسه خودت نگه دار   لطفا ریپلای نکن مرسی

هیچ اراده ای ندارم فقط پیاده روی رو دوست دارم الان کمر درد وپا درد امانمو بریده وقتی سر پا وایمیستم

از هیچی ب اندازه ی ادعای ادمای روشن فکر بدم نمیاد.. عقایدتو واسه خودت نگه دار   لطفا ریپلای نکن مرسی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شب دیر نخواب تا پرخوری نکنی کالری شماری کن مصرف نون و برنجت رو نصف کن

شام زیاد می‌خورم نمیتونم جلو خودمو بگیرم شوهرم خیلی شاکیه ازم

2731

حتی دراز نشست هم نمیتونم دوتا برم سرگیجه میگیرم و خسته میشم نفس کم میارم

شام زیاد می‌خورم نمیتونم جلو خودمو بگیرم شوهرم خیلی شاکیه ازم

میتونی

مگه میشه یه آدم اختیار شکمش رو نداشته باشه  به خودت میای میبینی صد کیلو رو رد کردیا

پرخوری گناهههه

مواظب سلامتیت هم باش

2738

مگه آخرش نمی میمیریم ؟یکی از لذت های دنیا خوردنه .بخور نوش جونت .قد من ۱۶۴وزن ۷۰یکم شکم دارم اونم نمیتونم فکربدم بهش ک هرچی میخورم زهرمارم بشه .براساس تناسب اندامت لباس بپوش ضایع نپوش .نه بخاطر شکم بخاطر همه چی.لباس پوشیدن بعضی خانما باعث شرم .شیک نیستن ها ضایع هستن انگار گذاشتن تبلیغ.ورزش هم حتما بکن .خیلی زیاد پرخوری فایده نداره اعتدال رعایت کن

اسیییی بخدا ترسیدم تو همزاد منی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 

منم ۱۵۹ وزن ۶۷ 

شبا زیاد میخورم اصلا نمیتونم جلوی خودمو بگیرم 

شوهرمم شاکی و ناراحته از چاقی متنفره مخصوصا رو شکمم خیلی حساسه 

منم شکمم افتضاااااح بزرگ شده 

کسی که منو ریپلایی کردی اگه حرف چرت که درخور شخصیت خودت و تربیت خانوادگیته بهم گفتی جوابتو نمیدم تا بدونی ادم ندونستمت که جوابتو بدم 🙃 پس عقلتو به کار بنداز و  خودت احترام خودتو حفظ کن 🙂

حتما از طب سنتی کمک بگیر، اونها مثلا کپسول زردچوبه یا کپسول گیاهی دیگری بهت میده که بعد گذشت دوهفته کلا اشتهات کور میشه، یا داروهایی میده که بلغم معده ات رو برطرف میکنه و شکمت کوچیک میشه و اشتهای شما کور میشه

2706