2726
عنوان

دیشب شوهرم بهم گف حیا کن😑

| مشاهده متن کامل بحث + 2105 بازدید | 70 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
فققط پیگه هیچ تلاشی نمیکنم به جهنم

الان عصبانی و کلافه ای.  ولی عزیزم دروغ که نیست شوهرته  باید برای بهتر شدن روابط تون تلاش کنی مطمئن باش اینجا تنها جایی که خدا سریع به کمکت میاد

اویزون نیستم گفتم حالا که اون سرده بزار من برم جلو زندگیمو نجات بدم حرکتی کنم ولی دیدم کلا نمیخواد م ...

بعضی از مردا سردن، این دلیل نمیشه خانوم رو خودش عیب بزاره و بگه منو نمیخواد مطمئن باش مردا اینقد پرو اند و بی پرده حرفاشون رو میزنن که اگه چیزی رو نخوان تحمل نمیکنن علنا میگن

بره  سرد مزاجی شو درمان کنه

خدا رهام کرده تاحالا به یه ارزوم نرسیدم

اینجور نگو، بخدا همه مشکلات دارن ، یکیش خود من ولی امیدوارم که بالاخره درست میشه چون خاصیت دنیا همینه هیچ چیز یه جور باقی نمی‌مونه نه خوشی ها نه سختی ها 

اینجور نگو، بخدا همه مشکلات دارن ، یکیش خود من ولی امیدوارم که بالاخره درست میشه چون خاصیت دنیا همین ...

فققط از خدا میخوام اگه قراره حالمو خوب نکنه منو از این دنیا ببیره😔

مثال بزن مثلا چیکار میکنی

من شوهرم سرد مزاج نیست فقط کافیه غیر مستقیم یه کم تحریکش کنم خودش پیش میاد ولی اگه مستقیم پیشنهاد از طرف من باشه میگه خستم خوابم میاد و حتی بعضی وقتا اون اوایل که اخلاقش دستم نبود کم محلی هم می‌کرد ولی الان اونه که دنبال منه برا همینه میگم اول سرد مزاجی شو درمان کن البته اگه این مشکل رو داره؟!!!

2706