2328
2330

سه روز پیش دعوا کردیم اعصابش خرد بود سر یه چیز بیخودی بهم فهش و بدو بیراه گفت.  ازون روز من باهاش حرف نمیزنم حتی شبا هم میرم تو اون یکی اتاق میخوابم حالا امروز واسه خودش شروع کرده به حرف زدن اصلا به روی خودش نمیاره با من چیکار کرده خیلی ناراحتم اصلا دلم باز نمیشه باهاش حرف بزنم میشه راهکار بدید حداقل چطوری خودمو آروم کنم

بچه ها باورتون نمیشه! برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید،

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان 

داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2051
فقط سنگین جوابشو بده نگاهشم نکن،سر حرف باز شد خواست از دلت دربیاره بگو وقتی ناسزا میگی ازت بدم میاد

مشکلم همینه دیگه😔 هرچی سنگین برخورد میکنم عین خیالش نیست نمیاد از دلم دربیاره

شاید عصبی بود الان پشیمونه تو لجبازی یا ناراحتی تو ادامه بدی شاید کش پیدا کنه این ماجرا .اگه دلت خنک نشد به طور غیرمستقیم ضربه ای بزن ک خودت دلت خنک شه .مثلا من انگشتر مورد علاقه شو قایم کردم بعد چندروز انداختم زیر مبل پیداش کرد گف چندبار نگا کردم ها نمیدونم چرا ندیدمش .اینطوری کن😂😂😂😂

مال منم گاهی زبونش تند میشه ولی میفهمم تو دلش چیزی نیست خودش زود معذرت خواهی میکنه منم نمیخوام جلوی بچهامون سروصدا داشته باشیم

مامانه کوچولوی یه گیلاس و آلبالو کوچولو 😍 ..اگه بارداری یا زایمان کردی حتما تاپیک مخصوص باردارامو بخون🙂تاپیک روزمرگی هامو بخون تا روحت شادشه😂😉
تو همه زندگیا هست،من میگم ازت ناراحتم،زودباش از دلم دربیار.درمیاره تموم میشه تا بحث بعدی😁

ببین راهی که من رفتمو نرو. من همینشکلی هربار ناراحت بودم گفتم ناراحتم زودباش از دلم دربیار و ... بعد وقتی مثل الان خیییلی ناراحت باشم که نتونم بگم اونم نمیاد بگه چته

خیلی  کم صبرو طاقت هستیا؟😐

دلیلی وجود نداره تو بری تو اتاق بخوابی حتی اگر قهر باشی 😡

اگر میخوای تو اتاق جدا  بخوابی هروقت  قهر کنی برو طلاقتو بگیر😡

بعدشم بدوبیراه  گفته‌ غلط کرده گفته... یجایی تو زیادی تو زندگیت  داری بهش بها میدی یا کوتاهی میکنی... زیادی خودتو دست ننداز ...

اما زمانی که‌ فحش میده تو هیچی نگو  بعد خودش پشیمون میشه میاد معزت خواهی می‌کنه  و توهم  بهش بگو با اینکارت دلمو شکستی ... زیاد شورشم در نیارررر.... من دقیقا مثل تو بودم الان دوتامون  میریم باهم مشاوره  دقیقا مشکل تورو داشتم

تازه منو کتک  زد ولیه سه چهار بار....

با مو منو میکشوند تو خونه اين برو اون بر... اما الان عاشقانه همو دوست داریم و داریم نینی دار میشم... ما البته‌ مشکل خیلی زیاد داشتیم و اصلا نمیتونستیم همو درک کنیم  اما مشاوره‌ به ما خيلي کمک کرد خدا خیرش بده... از دستم ناراحت نشو چون‌ منم راه تورو میرفتم و الان میدونم چقدر اشتباه بوده

شاید عصبی بود الان پشیمونه تو لجبازی یا ناراحتی تو ادامه بدی شاید کش پیدا کنه این ماجرا .اگه دلت خنک ...

الان ناراحتیم خیلی زیاده با این چیزا رفع نمیشه آخه😬😁 مثلا نفرین کنم یکی از خانوادش یطوریش بشه اونوقت دلم آروم میشه که نمیخوام اینکارو کنم دیگع