2737
2734
عنوان

بزور میخوان شوهرم بدن

385 بازدید | 29 پست

راضی نیستم همه افتادن به جونم 

داداشم امشب گفت اگ قبول نکنی حتی غذا هم نباید بهت بدیم 

مامانم میگفت من متنفرم ازت نمیخوام صداتو بشنوم زودتر ازدواج کن 

پسره هم شرایطش عالیه 

ولی من نه امادگیشو دارم ن اهل ازدواجم کلی هم ارزو دارم ... 

چند سالته؟

چه کسی میداند تو در تنهایی خود تنهایی؟!                          چه کسی میداندکه تو در حسرت یک روزنه فردایی!                پیله ات را بگشا...  .     تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی!                            

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ازدواج نکن بزار هر چی میخوان بگن

ره‌حمت له دل نماوه   چاو رهه‌ش ✨️دختری از تبار زاگرس 💫دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱 
2728

یاد آهنگ 

به زوور می‌خوان زنم بدن من زننن نمی‌خوام عروس به مادرررم بدن من زن نمیخوام 

افتادم😂 خب شوهر کن والا بهتر از جاییکه بهت بگن نمی‌خوایم صداتو بشنویم منم به خاطر کند اخلاقی مامانم دارم میرم

خدایا شادی را به دلهای مردم کشورم عطا کن💕.              الهم عجل لولیک فرج🤲
2738

با پسره صحبت کن اگه شرایطش اوکی بود برو چون با این خانواده ای که  تو میگی خودتو نجات بدی بهتره شاید اونجوری به ارزوهات رسیدی😐

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌺❤️

ببین پسره چجوریه خوانوادش اگه بدتر از خوانوادت باشن واویلاست

مامانه کوچولوی یه گیلاس و آلبالو کوچولو 😍 ..اگه بارداری یا زایمان کردی حتما تاپیک مخصوص باردارامو بخون🙂تاپیک روزمرگی هامو بخون تا روحت شادشه😂😉
ازدواج نکن بزار هر چی میخوان بگن

چند روزه همش گریه و داد و فریاد هرچی سلیطه بازی درمیارم انگار ن انگار . ی جوری باهام رفتار میکنن انگار موندم رو دستشون انگار اضافیم خیلی دلم شکسته از حرفاشون . وضع مالی پدرمم خوبه خیلی

چند روزه همش گریه و داد و فریاد هرچی سلیطه بازی درمیارم انگار ن انگار . ی جوری باهام رفتار میکنن انگ ...

نظر پدرت چیه

ره‌حمت له دل نماوه   چاو رهه‌ش ✨️دختری از تبار زاگرس 💫دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱 
با پسره صحبت کن اگه شرایطش اوکی بود برو چون با این خانواده ای که  تو میگی خودتو نجات بدی بهتره ...

والا منم همین فکرو کردم با همچین خانواده ای بعیده برسه به ارزوهاش

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
2706