2737
2734

یعنی تو فقط از تنهایی اسمشو شنیدی اما من تو تمام عمرم تنها بودم 

ره‌حمت له دل نماوه   چاو رهه‌ش ✨️دختری از تبار زاگرس 💫دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یعنی تو فقط از تنهایی اسمشو شنیدی اما من تو تمام عمرم تنها بودم 

با عشقم کات کردم اینو تو واتس اپ استوری کرده

منظورش چیه دقیقا

اینم بگم بی‌محلی میکنه 

مجبور شدم کات کنم

واسه تو تنهایی فقط یه کلمه اس و حسش نکردی 

اما برای من معنا شده

امام زمانم قربونت برم   آخه تو چ قدر خوبی .. جانم به فدایت آقا جان ......بیا یه چیزی یادت بدم واسه استجابت دعا          قبل دعا کردن امام زمان رو به مادرش فاطمه زهرا (ع)و امام حسین (ع)و امام رضا(ع) قسم بده که دعاتون مستجاب کنه //////دوم اینکه خدا رو به کارهای خوبتون قسم بدین تا اجابت کنه دعاتون عزیز  اگه دعاتون مستجاب شد یه دعایی هم واسه من کن ....... الهی که حاجت روا بشی ....
2738
با عشقم کات کردم اینو تو واتس اپ استوری کرده منظورش چیه دقیقا اینم بگم بی‌محلی میکنه  مجبور ...

یعنی تو این دنیا همه تنهاش گذاشتن و همش تنها مونده 

ولی تو در حال عشق و حال و خوشگذرونی هستی 

ره‌حمت له دل نماوه   چاو رهه‌ش ✨️دختری از تبار زاگرس 💫دوست عزیزم الان که امضای منو باز کردی لطفا یه صلوات برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج) بفرست ❤🌱 
کاش اینجوری‌ بودم واقعا من بدون اون‌میمیرم خودشم‌میدونه

پس اشتی کن باهاش